2733
2734
وای این مهریه هاتون برای چشم و همچشمیه؟ چ خبرتونه واقعا 200 300 تا ب بالا؟؟؟ آدم میگرخه انتقام می ...

میگن در هرصورت 114 تاشو میدن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
بچه ها از کجای سند ازدواج مشخص میشه که حق طلاق رو داده یا نه؟

قسمت توضیحات یا سایر شروط مینویسن

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگن در هرصورت 114 تاشو میدن

نه عزیزم

باور غلطه

تا 110 تا در صورتی ک بصاعت مالی مرد بکشه

بیشتر از اون زن مال معرفی میکنه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2738
یعنی چاپیه؟ یا دستی مینویسنش؟

دستی مینویسن محصرخونه تو قسمت شروط دیگر

من اونموقعا به همسرم گفتم به هیچ عنوان حق طلاقو به من نده چون احساساتی و جوگیر میشم تقی به توقی بخوره طلاقت میدم  

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
نه دیگه زودتر ازش طلاق میگیرم که برم اونور یه لحظه فک کن😂

از این فکرا شوخیشم قشنگ نیس ان شالله هروقت ازدواج کردی دلت خوش باشه   اسم طلاقم نیار

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2706