2737
2739
عنوان

چرا حامله شدم...🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 55 پست
دقیییییییییقا مث من.یعنی خدا شوهر منو شما رو از رو هم کپی کرده.یکیش مال شما شده یکیش مال من

خدا صبرمون بده بعد حالا بذار بگم برات😂شوهرم تو خونه دست به سیاهو سفید نمیزد بعد حاملگی تا الان که بچم ده ماهشه ظرف میشوره گردگیری جارو میکنه همه کار میکنه غذاهم تا زایمانم میپخت 😂😂😂😂😂😂😂😂

بعد من آزمایشمو گرفتم دعوام شد باهاش 😥😥میگفت پس تو این فیلما زنه حامله میشه از شوهرش تشکر میکنه چه جوریاست😂😂😂😂😂😂کل نه ماهم دقش دادم از بسکه بچه دوست داشت تحمل میکرد 😁

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
منم تو همین هدفم ولی آیا واقعا بچه دار شدن و تربیت کردنش ب این حرف هاست یا ب عمل هم هست... درگیر ح ...

توکل کردم به خدا توسل به خود اقا کنارشم سعی میکنم اطلاعات دینی و مذهبیم و ببرم بالا و کتابهای تربیت دینی بخونم و اجرا کنم ان شاالله خداخودش دستمونو میگیره 😍😍😍🤗

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن بچه اگه خوب باشه جز باقیات الصالحاته ، از بدون وارث موندن بهتره ، البته امیدوارم بچه هیچکس بد نباشه

بچه امید به زندگیه ، هیچ کس هم از اینده خبر نداره ، شاید در حال حاضر جامعه وضع خوبی نداشته باسه ولی هیچ کس چند سال اینده رو نمیتونه پیش بینی کنه

همین بچه ها اینده خوب و دور از انتظار پدر و مادرشون برای کشور رقم میزنن

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
2728
خدا صبرمون بده بعد حالا بذار بگم برات😂شوهرم تو خونه دست به سیاهو سفید نمیزد بعد حاملگی تا الان که ب ...

دختر منم 10 ماهشه

فقط شوهرمن تو حاملگیم خیلی کارا میکرد اما الان خیلی کمتر شده.در حدی ک باهاش بازی کنه یا نکهش داره من کارامو بکنم😂😂😂دوباره بچه رو تحویل میده میره دنبال کاراش

بعضی وقتها ب دخترم میگم چک برگشتی😂😂😂

دختر منم 10 ماهشه  فقط شوهرمن تو حاملگیم خیلی کارا میکرد اما الان خیلی کمتر شده.در حدی ک با ...

😂😂😂😂😂😂منم همینم به خدا گاهی وقتا میگم حداقل بچه دارشدیم یه کم اینو نگهدارآخه میگه بهشت زیر پاهاته خانومم😂

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
😂😂😂😂😂😂منم همینم به خدا گاهی وقتا میگم حداقل بچه دارشدیم یه کم اینو نگهدارآخه میگه بهشت زیر پاه ...

باور کن شوهر منو شما کپی پیست شده هستن.

منم شوهرم باهاش بازی ک کرد خسته ک شد بهم میدتش همین جمله بهشت ومیگه و میره دنبال کاراش😂😂😂😉😉

2740