2733
2734
عنوان

چرا حامله شدم...🤔

677 بازدید | 55 پست

سلام 

ی سوال از مادرها

چرا بچه دار میشیم؟

چرا بچه دار شدید؟

خودم موافق بچه ام...

فقط دنبال ی دلیل مهم برای بودنشم...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت بهتر میدونی چرا حامله شدی ؟؟

باردار نبودم

فیک بود علایمش😅

ایکر مال اون موقع اس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
چون شوهرم عاشق بچه ست

همین؟

2738

من عاشق بچه و مهروزي بهشم و ثبات خانواده دورهم نشستن دلشوره هاي خانوادگي ديدن بزرگ شدن وخيلي چيزاي ديگه دليلم بودن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

من چندماهه ک ازدواج کردم .بچه دوست دارم ولی خیلی مشتاق باردار شدن نیستم حدقل تا ۸ سال اینده ک نمیخوام چون کمبودشو حس نمیکنم مگه اینکه یهویی بشه

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑

مردم واقعا نميدونن از بيكاری چیکار کنن 😂خدایا شکرت

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... اَللهُمَ عَجِل لِولیِک الفَرج ... 
2706