2737
2739

مصرف آب سبزیجات 

زینک بیوتین  شونه کردن   بافتن مو 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سبوس برنج بخور .تا دو ماه روزی دو تا لیوان دم کن بخور .

این جوری که یه قاشق غذا خوری بریز  داخل یه لیوان آب جوش .بذار ده دقیقه دم بکشه با یه قاشق عسل بخور .البته میتونی تو ماستم بریزی. ریزشش هم قطع میشه .ضخیمم میشه .اگه تپلی ده دقه قبل ناهار و شام .اگه لاغری بعدش .از دو ماهم بیشتر مصرف نکن .چون  ملینه و روده هات وابسته میشن

بری عطاری بگی روغنی شامپویی میدن.زود نتیجه میگیری.

من خودم مثلا روغن کرچک رو برا ابروهام امتحان کردم.پرتر میشه.ولی حداقل دو سه ماه باید ادامه داد.

من رفتم عطاری یه روغن هفت گیاه داد.باور کن..۳ یا ۴ بار زدم رشد ابروهامو دیدم.در مورد موها هم همینطور

خدایا شکرت  
بری عطاری بگی روغنی شامپویی میدن.زود نتیجه میگیری. من خودم مثلا روغن کرچک رو برا ابروهام امتحان کرد ...

من حدوده پونصد تومن فقط به چیزای گیاهی و روغن خرج کردم برای ریزش مو اما نتیجه نگرفتم الان ریزشم قطع شده میخوام رشدش زیاد شه 

سربازم دنیاامه  
سبوس برنج بخور .تا دو ماه روزی دو تا لیوان دم کن بخور . این جوری که یه قاشق غذا خوری بریز  داخ ...

سبوس برنج و از عطاری بگیرم؟ یا خدا چااقم نکننه

سربازم دنیاامه  
2706