2733
2739
عنوان

دیروز فهمیدیم دوقولو باردارم و....

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 36 پست

اول از همه مبارک باشههههه..انشالله ک بارداری خوبی و پشت سر بگذرونی

ن عزیزم اصلا و اصلا نگران نباش

منم ۳ تا کیست داشتم ک خداروشکر تو سونو آخری ک رفتم یکیش آب شده بود..

کیست های ساده تو بارداری اصلا خطرناک نیستن پس خیالت تخت باشه و از دوران بارداریت نهایت لذت و ببر😍😍❤️

🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ببخشید ی سوال بپرسم 

بپرس😚

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
یعنی منم قرص بخورم دو قلو باردار میشم؟

انشاالله😉ولی من جدا از قرص هم مادرم هم مادرشوهرم ارث داشتم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2728
عزیزم منم دوقلو دارم و تو بارداریم کیست داشتم هیچ مشکلی هم برام ایجاد نشد

خداروشکر،یعنی دیگ واسه چیزی نمیرم تو نت بگردما بدترین چیزارو مینویسه سکته کردم

خانما 5ماهی میشه زایمان کردم ماه دوم دریود شدم در حد چن قطره ماه سومم  همینطور ماه چهارم نشدم بی بی هم گذاشتم منفی بود جلوگیری طبیعی هم کردم بنظرتون حاملم؟؟؟؟

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2740

مبارکه استارتر عزیز......انشالله ک این دوران را به خوبی و بدون خطر پشت سربذاری واسه کوچولوها صدقه کنار بذار .....انشالله ک به موقع و تپل و ناز به دنیا بیان .....میشه بگی چه مشکلی داشتین؟

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
منم دقلو میخوامممم😢😢😢مبارکه عزیزممم

عزیزم انشالله قسمتت بشه 

مبارکه استارتر عزیز......انشالله ک این دوران را به خوبی و بدون خطر پشت سربذاری واسه کوچولوها صدقه کن ...

تنبلی تخمدان داشتم عزیزم

منم یه دوره کلومفین خوردم دوقلو که سه ماه دیگه ۵ساله میشن.توفامیل ما کلا دوقلو زایی زیاد شده

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
منم دارم ولی شوهرمم مورفولوژیش ۳درصده فقط😢میشه واسم دعا کنی .....چیکارکردی ک جواب گرفتی؟

عزیزم انشاالله بزودی😚من دوساله متفورمی میخوردم نه ماه ودفاستون خوردم باردارشدم سقط شد سه ماه بعد از سقط کلوموفسن خوردم دو دوره شوهرمم یکم تحرکش کم بود سه ماه فولیک اسید با یه قرص واسه عقونت بود خورد و از داروخونه گیاهی خرنوب گرفتم هرشب قبل خواب مریختم تو اب جوش دم میکشید یه لیوان میدادم بهش جواب گرفتم

2706