2737
2734
عنوان

دیروز فهمیدیم دوقولو باردارم و....

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 36 پست
عزیزم انشاالله بزودی😚من دوساله متفورمی میخوردم نه ماه ودفاستون خوردم باردارشدم سقط شد سه ماه بعد از ...

خب بسلامتی انشالله ک خیرو خوشبختیشونا ببینی .....واسم دعاکن ک شوهرم خوب بشه با وضعیت شوهرم اصلا امیدی ندارم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
عزیزم انشاالله بزودی😚من دوساله متفورمی میخوردم نه ماه ودفاستون خوردم باردارشدم سقط شد سه ماه بعد از ...

منم ۳ماهی خرنوب خورد ولی بی فایده بود ....اون قرصه فلکونازول بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بسلامتی انشالله ک خیرو خوشبختیشونا ببینی .....واسم دعاکن ک شوهرم خوب بشه با وضعیت شوهرم اصلا امید ...

عزیزم من یه گروه هستم طب اسلامی یه استاد طب اسلامی هست خیلیا جواب گرفتن باداروش من خودمم چندبار داروهاشو مصرف کردم قابل اعتماده خودشون درست میکنن داروخونه دارن چندروزه هم میفرستن دارو رو قیمتاشونم خوبه خیلیا جواب میگیرن هر مریضیو مشکلی.میخوای لینکشو بدم؟

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
منم ۳ماهی خرنوب خورد ولی بی فایده بود ....اون قرصه فلکونازول بود؟

یادم نیست یه کپسول ابی بود

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2731
عزیزم من یه گروه هستم طب اسلامی یه استاد طب اسلامی هست خیلیا جواب گرفتن باداروش من خودمم چندبار دارو ...

اگه لینکشو بدی ک لطف کردی .......خداکنه منم باهاش باردارشم بخدا تا اخر عمر دعات میکنم

اگه لینکشو بدی ک لطف کردی .......خداکنه منم باهاش باردارشم بخدا تا اخر عمر دعات میکنم

عزیزم لینکو تو تل کپی کن بفرست واسه کسی یا تو ذخیره ها خودت بعد وارد گروه شو فقط اینو بگم گروه فقط ده صبح و سه بعدظهر باز هست ک میتونی سوال بپرسی بعد قفل میشه استاده جواب میده،اگ نیاز ب بررسی باشه شماره میزاره با ساعت مشخص ک بهش زنگ بزنی بعد داروهارو میگه شماره داروخونه رو میده اونجا سفارش میدی من دوبار دارو گرفتم ازشون

https://t.me/joinchat/AAAAAD55Xu_Jxutkkx_URQ

عزیزم لینکو تو تل کپی کن بفرست واسه کسی یا تو ذخیره ها خودت بعد وارد گروه شو فقط اینو بگم گروه فقط د ...

مرسی خانمی ....حالا همینطوری ک سوال بپرسم میان جواب میدن یا ن ؟باید برم پی وی