2737
2734

چند روز پیش خواهرم بهم گفت که ۵ ساله با یه پسری دوسته و گویا خیلب هم دوستش داشته . اما جدیدا با یه فرد خارجی اشنا شده و عاشق اون شده و خیلی دوستش داره پسره هم قصدش مثل اینکه جدیه چون حتی با مادرم هم در این باره حرف زده و میخواد بیاد. حالا از من کمک خواسته میگه پسره که ۵ سال باهاش دوست بوده تهدید به خودکشی کرده و اینم نمیدونه چیکار کنه حالا همزمان با دوتاشون دوسته.راستش من هرچی فکر کردم راه حل مناسبی به ذهنم نرسید و نمیدونمم چی به خواهرم بگم چون هر روز ازم میپرسه چی شد. خواستم اینجا مطرح کنم که اگه کسی میدونه یه راه حلی پیشنهاد بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قلب آدم کاروان سرا ک نیست  ک در آن واحد  بتونه چند نفر رو تو خودش جا بده

خواهرتون باید تکلیف شونو با خودشون و زندگی شون  مشخص کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

اول تکلیف خودشو مشخص کنه 

ببینه عاشق کدوم یکیه 

مگه میشه با هردوش 😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706