2737
2734
عنوان

سرطان سینه گرید 3

| مشاهده متن کامل بحث + 66519 بازدید | 355 پست
من عم داشت سینشو برداشتن  کامل تخلیه  ریز بغلش تودها رو برداشتن  ۱۰ جلسه شیمی د ...

یعنی باید چیکار کنم؟چهار مغز میدم،لیموترش،آب پرتقال،موز،بادوم زیاد میدم میخوره،البته هنوز شیمی شروع نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرطان سینه اول گوشه سینش تو رفتگی داشت مامو گرافی گرفتیم خدا لعنت کنه اون دکتر گفت غده چربی هست بعد ...

بدخیم بود؟ سمت چپ خطر ایست قلبی داره؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
2731
سرطان سینه اول گوشه سینش تو رفتگی داشت مامو گرافی گرفتیم خدا لعنت کنه اون دکتر گفت غده چربی هست بعد ...

الهی بمیرم 

مامان منم درد میکشه 

ما زود فهمیدیم 

عمل کردیم توده رو خارج کردیم 

حالا نوبت زدیم برا پرتو درمانی 

کاش مامان منم مغز نبود 😭😭

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

عزیزم نترس، زندایی من سرطان سینه اش گرید ۴ هست، الان ده ساله. هنوز هم تحت درمانه. تازه وقتی متوجه بیماریش شد که باردار هم بود. خدا خواست و بدنش به درمان جواب داد. الان هم متاستاز داده به مغزش، ولی دنبال درمانش هست.

شما هم نگران نباش، بسپر به خدا.

خیلی 
به بیمارت ژل رویال بدید خیلی خوبه  من عمم همش میخورد  امپول نروبین میزد  اجیل حذف ...

ژل رویال برا چی خوبه 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2740
الهی بمیرم  مامان منم درد میکشه  ما زود فهمیدیم  عمل کردیم توده رو خارج کردیم  ...

خيلي متاسف شدم عزيزم از اينكه جواب پاتولوژي خوب نبود 

ان شالله كه درمانها اثر كنن و خدا شفاشون بده

گرید ۰ یعنی خوش خیم فقط بافت سینه درگیره، گرید ۱ یعنی به اطراف سینه هم نفوذ کرده، گرید ۲ یعنی غدد لنفاوی هم درگیره، گرید ۳ یعنی چندین گره داره و غدد و سایر قسمت ها درگیرن و قطر تومور بیش از ۵ سانته و گرید ۴ ریه ها هم درگیرن

فقط خدا 
استارتر مامانت خوب میشه  سرطان سینه خیلی درمان داره خداروشکر من دوتا از اطرافیانم خوب شدن گری ...

مرسی عزیزم،مادرشوهرمم 11سال پیش سینه شو غدد لنفاویشو برداشتن 8جلسه شیمی شد الان خداروشکر از منم سرحالتره،چون روحیش عالیه همیشه

میشه بپرسم برا کی میرفتین خوب شدن  من دیگه داذم دق میکنم بخدا زندگیم سیاه شده دیگع  هم ...

یکی از نزدیکانم، بله عزیزم الان خداروشکر تحت نظرن و خوبن

توکلت به خدا باشه 😘

🔵🔵🔵وزن اولیه 

اره بدخیم بود ما سینش گفتن بعد شیمی درمانی برمیداریم اول غده رو باید کوچیک کرد که نتونست تحمل کنه خدا مادرت شفابده همه چی دست خداست فقط باید صبرداشته باشه ولی خیلیییی سخته درد کشیدن مادر دید   

خيلي متاسف شدم عزيزم از اينكه جواب پاتولوژي خوب نبود  ان شالله كه درمانها اثر كنن و خدا شفاشون ...

دیدی چقد آشفته بودم 

الان دیگه زندگی ندارم 

دارم میمیرم 

دیگه دلم میخواد زنده نباشم ببینم این روزارو 

😭😭😭😭😭

2706