2737
2739
عنوان

سرطان سینه گرید 3

| مشاهده متن کامل بحث + 66404 بازدید | 355 پست
۸ جلسه شیمی درمانی میشه و حدود ۳۰ جلسه پرتو درمانی بازم بستگی به نظر دکترش داره

فلافل مامان من گفتن گرید چهار 

ولی سرطان مغز 😢😢😢

خوب میشه بنظرت 

براش سی جلسه پرتو نوشتن شش جلسه شیمی 

😭😭😭😭😭😭😭 خوب میشه ؟

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3ونیم سانت

من عم داشت سینشو برداشتن 

کامل تخلیه 

ریز بغلش تودها رو برداشتن 

۱۰ جلسه شیمی درمانی آ۲۵ جلسه پرتو درمانی

الانم خدا رو شکر خیلی خوبه 

ولی از لحاظ تغذیه خیلی بهش  برسید 

اصلا مشکلات بعد از شیمی درمانی رو نداشت

2731
کل سینه رو ورنداشتن،از غدد لنفاوی هم برداشتن

ببین عزیزم ما داشتیم تو فامیل چند ساله الان سالم وسرحالن.جدیدا هم زنداداشم.انشالله ک خدا همه ی مریضا روشفا بده امیدت ب خدا باشه

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
من مادرم فوت کرد دیرفهمیدیم خدا مادرت شفا بده وااای چ دردی کشید مادرم تا اخر عمر براش گریه میکنم

توروخدااااااا بگو مامانت مشکلش چی بود 😭😭😭😭

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2738
فلافل مامان من گفتن گرید چهار  ولی سرطان مغز 😢😢😢 خوب میشه بنظرت  براش سی جلسه پرتو ن ...

من انقد رفتم و اومدم تو مراکز شیمی درمانی انقد آدم دیدم با شرایط مختلف که خوب شدن 

اصلا ناامید نباش 

الان دیگه عین قدیم نیست که سرطان درمان نداشته باشه 

فقط امید داشته باشین 

ایشالا خوب میشن عزیزم 

با تمام وجودم درکت میکنم و امیدوارم زود زود خوب بشه مادرت 😔😘

🔵🔵🔵وزن اولیه 

استارتر مامانت خوب میشه 

سرطان سینه خیلی درمان داره خداروشکر

من دوتا از اطرافیانم خوب شدن گرید سه

یکیشون ده ساله خوبه

من انقد رفتم و اومدم تو مراکز شیمی درمانی انقد آدم دیدم با شرایط مختلف که خوب شدن  اصلا ناامید ...

میشه بپرسم برا کی میرفتین

خوب شدن 

من دیگه داذم دق میکنم

بخدا زندگیم سیاه شده دیگع 

همش میگم چرا مامان من😭😭😭😭

خاله من قبلا سرطان سینه داشت خداروشکر خوب شد ایشالا مادر شما هم خوب میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
توروخدااااااا بگو مامانت مشکلش چی بود 😭😭😭😭

سرطان سینه اول گوشه سینش تو رفتگی داشت مامو گرافی گرفتیم خدا لعنت کنه اون دکتر گفت غده چربی هست بعد دیدیم پهلوهاش درد دارن اونم وحشتناکککک تا فهمیدیم پیشرفت کرد حتی راه نرفت دوام نیاورد ۴جلسه شیمی درمانی شد ایست قلبی شد خیلی داغون شد هنوزم یادم نرفته چطور درد کشید ۳سال پیش بود

2706