2737
2734
عنوان

تغذيه در هفته پنجم بارداري

9428 بازدید | 13 پست

از وقتي شنيدين باردارين چه مواد غذايي ميخوردين كه رشد بچه هم خوب پيش بره؟ 

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه ماه سوم برای وزن گیری خوبه که خوب غذا بخوری اوایل اصلا فرقی نمیکنه کم بخوری یا زیاد 

بر اثر تجربه میگم خودم فقط استفراغ میکردم سه ماهه اول ودوم  وغذا نمیتونستم بخورم ولی وزن بچه عالی بود

2728
تغذیه من تغییری نکرد تا چهار ماه اولم اشتهام خیلیم کم بود

ني ني چند كيلو به دنيا اومد؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
یادمه حامله بودم ازبس حالم بد بود وتهوع داشتم به چیزی فکر نمیکردم  فقط شب و رو روزمیکردم

چند كيلو به دنيا اومد ؟

سه ماه سوم برای وزن گیری خوبه که خوب غذا بخوری اوایل اصلا فرقی نمیکنه کم بخوری یا زیاد  بر اثر ...

چقدر بود وزنش؟

2738

من هفته ۱۴ هستم از وقتی فهمیدم باردارم انقدر تهوع داشتم و دارم که هیچی تو معدم نمیمونه فقط تا الان اسید فولیک رو رعایت کردم دیگه هیچ کدوم مکمل هایی که دکتر تجویز کرده رو نتونستم دقیق بخورم

همه اینا فقط خودمونو ضعیف میکنه بچه از خونه مادر کامل تغذیه میکنه

شیر بخور.. روزی یه دونه گردو.. بعد سه ماه روزی یه قاشق عسل.. موز.. خامه من هر روز صبح میخوردم.. بعدش هر روز هر روز یه دونه سیب میخوردم.. انار هم میخوردم تو فصلش.. واسه زیبایی نی نی خوبه.. به رو هم رنده میکردم و خشک میکردم و دمنوش میخوردم.. خیلی خوبه..