2733
2734

🤣🤣🤣 االان اومدم راجع بهش تاپیک بزنمااا

اقا یکی ب من بگه امشب قسمت چندشو نشون داد 

اخه من تی وی نمیبینم انلاین از رو اپارات نگاش میکنم قاعدتا باید قسمت ۱۵ هم اومده باشه ولی تا قسمت ۱۲ تو نت هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهراد(یزدانی)دختره رو دوس داره. ولی دختره حسین یاری رو دوس داره. مهراد دید نمی تونه دل دختره رو به دست بیاره رفت تو مسابقه مشت زنی انقد کتک خورد که مرد. حداقل ظاهرا مرده باید ببینیم بعد چی میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
🤣🤣🤣 االان اومدم راجع بهش تاپیک بزنمااا اقا یکی ب من بگه امشب قسمت چندشو نشون داد  اخ ...

دو شب پخش نشد چون جلوه های ویژش کامل نشده بود

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
پس امشب قسمت سیزده بود ؟؟ درسته ؟؟

آره

سریالی که خواننده ، بازیگرش میشه ، معلوم دیگه چیه 

هیچی سر جای خودش نیست 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706