2733
2734
عنوان

چرا من لاغر نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 103 پست
روی شکم پهلو هاتون تأثیر کرد؟چند وقت رفتین، هر روز چند دقیقه من 168 قدمه ، 60 وزن، شکم پهلو دارم از ...

روشکمم نه ولی رو پهلو هام اثر کرد.۶ماه حلقه میزدم ماهی یه کیلو کم کردم.روزی ۲۵۰ دور میزدم زمان نمیگرفتم.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی.شما یه آزمایش تیرویید بده.من کم کاری تیرویید داشتم ۱۰ کیلو اومد رو وزنم.درمان کردم تو نستم وزنم ...

دارم ولی خب داروهم خوردم پاین نیومد.. البته من 109کیلوبودم و تورژیمم کم کردم ولی خب ازاین چاقای بدریخت وبدتیپ نیستم.. بیشتز چاقیم تو رونای لعنتیمه. بعضی وقتا میزنه سرم باچاقو ببرمشون خخخخ

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
2731

صبح صبحونه کامل بخور فقط نونت رو کم کن  برو پیاده روی که عرق کنی فقط شکمتو سفت بده تو دم و بازدم کن نود درصد لاغری تو همینه  اگه گرسنه شدی چند تا دونه مغز بخور یا میوه  ناهارتم اراده کن لطفا از قبل کم کن تا حدی که بتونی با هشت قاشق سیر بشی خورشتشو بیشتر کن  نونت رو کم کن کلا ، روغنی‌ نخور ، شام بخورونی کم بخور دو ساعت قبل خواب دگ چیزی نخور 

اخه تو سه ماه پشت هم سونو دادم قبلش نداشتن بعدش داشتم تنها کاریم ک کرده بودم همین حلقه بود

بعید نیست.واقعا روی همه چیز هنوز آزمایش نشده شایدم ضریه حلقه تاثیر داشته.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
رژیم که میگیرم از روز سوم چهارم معدم دچار ضعف شدید میشه و هی دوست دارم بخورم بدبختیم یکی دوتا نیست ک ...

مشکلت اینه که درست رژیم نمیگیری ، باید بخوری ولی قبل اینکه سیر بشی دست بکش 

2738
رژیم که میگیرم از روز سوم چهارم معدم دچار ضعف شدید میشه و هی دوست دارم بخورم بدبختیم یکی دوتا نیست ک ...

منم 15 کیلو باید کم کنم منم مث شما

شما دکتر تغذیه رفتی؟

سالخوری تا همیشه  شروع دوباره  ۱۸ بهمن
صبح صبحونه کامل بخور فقط نونت رو کم کن  برو پیاده روی که عرق کنی فقط شکمتو سفت بده تو دم و بازد ...

باشه برام دعا کنین نه تنها واسه من واسه همه تپلها که روزی لاغر شیم و لاغر بمونیم

اخه عزیزم خوشگلم میدونم ولی چاقی خیلی ضرره ، نرفتی دکتر ؟

دکترم رفتم ن یبار بلکه چن بار.. ولی خب باز برمیگرده با ی وعده برمیگردم.. من ادمیم ک تورژیم بودم تومهمونی وتولد لب ب چیزی نزدم تا 9کیلو تو 3ماه کم کردم...  تنها راه عمله ولد خب ازم ترسویی ام میگن ضررداره وگرنه هزینشم دارم

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
باشه برام دعا کنین نه تنها واسه من واسه همه تپلها که روزی لاغر شیم و لاغر بمونیم

میدونستی الان بزرگترین ارزوم بعد بارداریم توامسال لاغر شدنه...  ب هرکی میگم مسخرم میکنه هه... شاید توام چون ازاین درد رنج میبری درک کنی

2706