2737
2739
کلا بعضی مادر پدراهم دوس دارن دخترو زود شوهر بدن من دختر خعموم ۱۴ سالشه فقط هیکلش بزرگه باباش مامور ...

به خاطر اینکه مورد خوبی داشته برای ازدواج حتما

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اجیا دختر دایی من 15 سااشه عقد کرده یه ماه و نیمه پیش 

پروفایلاشو گذاشتم اینجا که چقققد چیپ و خز بودن 

منی نه 18 سالگی عقد کردم که بازم زود بوده چی؟ 

ازین کارا گذدم؟ 

شما نا پختگی یک دختر 15 ساله رو حتی توی پروفایلاس هم میتونی حدس بزنی 

البته قصد بی احترامی به کسیو ندارم 

دوستتون دارما❤

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
نه هیچ مشکلی ندارم هیچی  نه تنبلی نه کیس هیچی  شوهرمم هیچی  همه ازمایشارو دادیم&nb ...

بچه دار شدن اخر خوشبختی نیست خودش یه شروع دیگس نظر من اینه هر کس باتوجه به شرایطش بچه بیاره که آدم از هرلحاظ اکی باشه بعد بیاره کاری به حرف فلانی و ترس از نازایی نداشته باشه. بچه آوردن مقوله بسیار سنگین و بزرگیه

2742
۱منم درسمو میخونم  ولی واقعا برای دانشگاه دیگه حوصله ندارم  حتی با وجود اسرار های شوهرم& ...

منم همسن توبودم همین فکرارو میکردم دقیقا همینجور

امامطمئنم چندسال دیگه نظرت برمیگرده☺

دخترای کم سن که با مردهای حداقل ده سال بزرگ تر ازدواج میکنن واقعا قربانی میشن... اینجور مردها اکثرا ...

اینم ازون حرفا بودا!!!! نمونش خودم با همسرم ۱۳ سال تفاوت داریم من ۲۴ اون ۳۷ ولی واقعا عاشق شعور رفتارشم و از سنشم بشدت راضیم چون من از پسری که فقط چندسال از خودم بزرگتر باشه متنفر بودم چون مطمئن بودم درکم نمیکنه و اونجور مردا بیشتر خیانت میکنن چون زود وارد یه زندگی شدن نه کسی که به بلوغ فکری و عقلی رسیده

خاله من چهل سالش بود باردار شد

بعله موارد نادر هس مامان منم ۳۸ سالگی باردار شد 

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2740

من نمیدونم چراهمه به جان هم میپرید اروم باشید سرتون به زندگیِ خودتون باشه 

اون کاربر واقعاً مودب بود 

بچه دومش مبارکش باشه ان شاءالله سالم بیاد بغلش

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اون کودک مشکل روانی داره باید بردش پیش روانپزشک نه اینکه شوهرش داد!

اینجوری باشه باید کل دخترای مملکت رو به خط کنن ببرن پیش روانپزشک چون ۹۰ درصد دوس پسر دارن از سن پایین و اکثرنم حد و مرزی ندارن 

فک کن.من.چقققد اون روز حرص خوردم  جلو مادرشوهرم بهم میگه دخترایی که میرن دانشگاه ال میشن بل می ...

خوووبش کردی

زنیکه مونده تو عهد قلقلک میرزا!!!

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
منم همسن توبودم همین فکرارو میکردم دقیقا همینجور امامطمئنم چندسال دیگه نظرت برمیگرده☺

نمیدونم والا

اون کودک مشکل روانی داره باید بردش پیش روانپزشک نه اینکه شوهرش داد!

اونی مشکل روانی داره ک تو خصوصی ترین مسائل مردم دخالت کنه 

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2706