2737
2739
الان بچه هارو بزني يكيم ازشون ميخوري😐

😁

باز این خوبه 

تو خارج که تو مدرسه یاد میدن اگه پدر و مادرتون زدنتون به پلیس زنگ بزنید 😐😯بعد بچه ها پدر و مادر و با پلیس تهدید میکنن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
همینه ک بچه های الان انقد لوس و بیتربیتن ... نمیگم تنبیه بدنی کار درستیه  .ولی پدر مادرای الان ...

بله اینم هست با محبت های بی مرز و بی منطق به شدت مخالفم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جو اینجا رو دیدم .نظرمو قورت دادم

بگو عزیزم قرار نیست که اگه نظرتون برعکسه کسی چیزی بگه تو تاپیک بنده هر نظری ازاده و حتی روش فکر میکنم ببنیم چرا واقعا همچین حرفی زدید 

ببین بچه ای که تربیت نشه شعور کافی  بدست نیاره از پدر مادر کتک نخور از بقیه میخوره بعضیا واقعا ...

خب همین کتک زدن های بچه به خاطر پایه ریزی و بی توجهی خود پدر و مادره هست که ضعف تربیتشونو با کتک جبران میکنن 

2731
😁 باز این خوبه  تو خارج که تو مدرسه یاد میدن اگه پدر و مادرتون زدنتون به پلیس زنگ بزنید 😐😯 ...

😁✋همينو تو ايران كم داريم فقط

تنبيه بدني اصلا درست نيس همونجوري ك خودمونم دوس نداريم كتك بخوريم اونام ادمن دگ🙃 

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
کاش پدر مادرها بفهمند

الان سطح درک و فهم پدر و مادرها تو این زمینه خیلی بالاتر رفته نسبت به قدیم ولی خب از اونورم دارن میوفتن تعادل و باید رعایت کنن 

😁✋همينه تو ايران كم داريم فقط تنبيه بدني اصلا درست نيس همونجوري ك خودمونم دوس نداريم كتك بخوريم او ...

پدر و مادری که بچه رو کتک  میزنن اول خودشونو بزنن چون اون بچه رو خودشون پروش دادن نتونستن اون زمان که بچه شروع به فهمیدن و امورش میکنه وقت کافی بزارن و حوصله کنن تا نتیجه رو ببینن 

فکر کن تو ایران اگه همچین چیزی باشه پلیس ها کارشون بیشتر میشه 😆😁

2740
یه بار ازدستته بچه ام خیلی ناراحت شدم بعد گرفتم خودمو زدم    

😁

حرفت منو یاد مادرشوهرم انداخت ایشونم میگفت قدیم ها از دست شوهرم خودشو میزده 😁 

البته جلوش ورنداری خودتو بزنیا 😐اینم مخربه 

پدر و مادری که بچه رو کتک  میزنن اول خودشونو بزنن چون اون بچه رو خودشون پروش دادن نتونستن اون ز ...

واقعا😑😁 ب نظر من الان داد و بيداد و كتك نتيجه عكس داره شايد دهه ٦٠ حساب ميبردن و دگ تكرار نميكردن ولي الان ميگن من ك كتكمم خوردم دگ چرا فلان كارو نكنم😑

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😁 حرفت منو یاد مادرشوهرم انداخت ایشونم میگفت قدیم ها از دست شوهرم خودشو میزده 😁  البته جلوش ...

برعکس ازبس عصبانی شده بودم جلوش خودمو زدم دگه به اثار مخربش فکر نکردم الان یادم اومد خنده ام گرفت  

به وقت تولد دوقلوها  
برعکس ازبس عصبانی شده بودم جلوش خودمو زدم دگه به اثار مخربش فکر نکردم الان یادم اومد خنده ام گرفت &n ...

واقعا هم ادم بهش فکر میکنه خنده داره 😂فکر کن داری خودتو میزنی بچه با چش گرد و متعجب داره نگاهت میکنه پیش خودش میگه چرا همچین میکنه 😁

مادرشوهرم خودشو میزنه به غش بعد شوهرم میدوعه میره بابابزرگشو یعنی پدرشوهر مادرش و خبر میکنه بیا مامانم حالش بده مادرشوهرم فکر نمیکرده بره اونهارو بیاره حالا با وضع جیگیلی و دامن رفته بالا و تاپ وسط اتاق ولو با پدر شوهرش مواجه میشه که زل زده بهش 😁

واقعا هم ادم بهش فکر میکنه خنده داره 😂فکر کن داری خودتو میزنی بچه با چش گرد و متعجب داره نگاهت میکن ...

خدایا توبه خداروشکر من دیگه این فکر غش وضعف به فکرم نرسید  

به وقت تولد دوقلوها  

من همه ی اینارو میدونم ولی باز بعضی وقتا داد میزنمو کتکش میزنم

بخاطر خواهرکوچیکش از بس اذیتش میکنه

به خدا کم میارم

با همه روش امتحان کردم ولی باز همون آش و همون کاسه

از دست خودم بشدت عصبانیمو متنفر

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.