2737
2734
من همه ی اینارو میدونم ولی باز بعضی وقتا داد میزنمو کتکش میزنم بخاطر خواهرکوچیکش از بس اذیتش میکنه ...

وقتی میزنیش عذاب وجدان میگیری دقیقا اون عذاب وجدانه شما رو جری تر میکنه تکرار کنی سعی کن عذاب وجدانتو بزاری کنار تو این حالت عذاب وجدان برعکسه و با خودتم عهد کنی نه داد بزنی نه کتک بزنی  عزیزم بچه ها با هم سر و کله میزنن اون دخترتم بزار خودش از حق خودش دفاع کنه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
وقتی میزنیش عذاب وجدان میگیری دقیقا اون عذاب وجدانه شما رو جری تر میکنه تکرار کنی سعی کن عذاب وجدانت ...

آره دقیقا این حالت پیش میاد ولی دختر بزرگم دو سال ونیمشه

دومی یه سالشه اگه بزرگ تر بود و میتونست حق خودشو بگیره اینکارو نمیکردم

یعنی الان اگه دست و صورتشو ببینی همش کبود دیشب از سر و کتفش گاز میگرفت

شما باشید چیکار میکنید

باور کنید درمونده شدم

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میزنیش عذاب وجدان میگیری دقیقا اون عذاب وجدانه شما رو جری تر میکنه تکرار کنی سعی کن عذاب وجدانت ...

البته این رفتار من مداوم نیست هراز چندگاهی که دیگه واقعا اذیت میکنه

خودم رو هم قانع نمیکنم تا از نزدیک آدم نبینه نمیدونه چ خبره، از بس بچه م اذیت شده با کوچکترین صدای بلندی گریه میکنه

من کسی ببودم که میگفتم نباید انگشت به بچه بخوره ولی آدم خودش که بچه دار میشه اونوقت میفهمه که دنیا چخبره

بخصوص ماهایی که با هیچ پیش زمینه ایی فقط بچه دار میشیم و انچه را که به ارث برده ایم همون رو انجام میدیم هنر کنیم یه ذره کمتر یا بیشتر

الانم با این شرایط موجود همه در آستانه ی افسردگی و کم حوصله ایی هستن😭😭😭😭😔😔😔😔

البته این رفتار من مداوم نیست هراز چندگاهی که دیگه واقعا اذیت میکنه خودم رو هم قانع نمیکنم تا از نز ...

قربونت من خودمم بچه دارم و اینکه دارم تلاشمو میکنم اینکه اول خودمو تربیت میکنم تا بتونم اونو تربیت کنم بچه داری واقعا کار سختیه طاقت فرساست حوصله نباشه آگاهی نباشی تحمل نداشته باشه ادم کم میاره 

اینکه منو قبلا مادرم چطور تربیت کرده رو میسنجم ببینم فلان موردش درست بوده یا نه بعد انتقالش میدم شاید مادرم بدون اگاهی و دونستن تاثیرش یه چیزیو به من یاد داده من که نباید اشتباه اونو تکرار کنم 

منم مثل همه ادم ها از بچه داری خسته میشم ولی چیزی که بهم نیرو میده اینه که من اونو اوردم به این دنیا پس باید چیزی که حقشه رو بهش بدم 

خلاصه اینکه حق دارن همه مادرها خسته بشن اونها هم ادمن ولی پیش خودشون خلوت کنن و خسته بشن نه سر بچه !! ادم در برابر بچش کارهاش وظیفه هست چون ما اوردیمش حالا اینکه اون بعدها قدرشناسه یا نه بازم برمیگرده به نوع تربیت خودمون اینشو کاری ندارم مهم اینه در حال حاضر ما کارهامون وظیفست در قبالش نه لطف نه منت 

2731
آره دقیقا این حالت پیش میاد ولی دختر بزرگم دو سال ونیمشه دومی یه سالشه اگه بزرگ تر بود و میتونست حق ...

دختر بزرگتون از حسادتش میزنتش و طبیعیه باید مسیر درست بدید بهش بیشتر توجه کنید این بحران برای بچه های اول پیش میاد 

دختر بزرگتون از حسادتش میزنتش و طبیعیه باید مسیر درست بدید بهش بیشتر توجه کنید این بحران برای بچه ها ...

باور کنید ما خواسته یا ناخواسته توجهمون بیشتر بهش بوده و هست حتی همسرم بیشتر اون رو بیرون‌میبره 

ما هم دنبال مسیر درستیم واقعا نمیدونیم مسیر درست چیه

اگه شما پیشنهادی داری به خدا با جون و دل پذیرا هستم

در به در دنبال راهکارم