2733
2739
عنوان

گل محمدی خشک شده

501 بازدید | 10 پست

سلام... 

از گل محمدی خشک شده چه استفاده ای میشه کرد؟ 

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه تو ماست تو چایی و... میشه استفاده کرد

چه خاصیتی داره؟ 

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   
2728
خیلی استفاده نکن اسهال میاره یه خاصیت دیگش هم پایین اوردن تب هستش

من یه لیوان هم بخورم تاثیری ندا ن! 

جدی؟ 

گرم هستش ک چطور براتب؟ 

اگه زیاد داری میتونی مربا هم درست کنی باهاش

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
اگه زیاد داری میتونی مربا هم درست کنی باهاش

چطوری؟ 

با خشکش با تازه ش؟ 

چطوری؟  با خشکش با تازه ش؟

بله با خشکش هم میتونی درست کنی 

تو نت سرچ کنی دستورش هست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بله با خشکش هم میتونی درست کنی  تو نت سرچ کنی دستورش هست

ممنون💕