2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بحث همیشگی

بچه دار شدن 

امشب افطاری خونه خواهرش بودیم

دیگه کسی نبود بگه چرا بچه دار نمیشد بعد چهار پنج سال😊😊

اونم قهره میگ اگ تو راضی میشدی اینقدر حرف نمیشنیدیم

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم

قهرم داره فش ميده

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738

من قهرم..سره کاره..دیروز قهر کردیم دیشب آشتی کردیم..باز دیشب قخر کردیم الانم قهریم..عصرم به پیامک کلی دعوا کردیم ..دهریم توافق میکنیم طلاق بگیریم ..از دیروز به این نتیجه رسیدیم .😁😁😁دلم براش تنگ شده ولی بدرک 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من.ی چیزی ک بخاد براش بیارم حرف میزنه فقط 😃منم نگاش نمیکنم .عصرم اومدم خونه مامانم پیام دادم میخام بمونم ب مامانم گفته بگو بره خونه

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  

من ازش ناراحتم.داشت سرشو میخاروند تند تند گفتم چرا مثل شپشوها سرتو میخارونی(باخنده)گفت چقد بد حرفی هی میخوام هیچی بهت نگم نمیشه!

اخه چی گفتم😐

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2706