2737
2739
عنوان

شکر گذاری آخر شب

88 بازدید | 13 پست

شبمون رو با انرژی تموم کنیم بخاطر همچی اینکه یه روز دیگه رو هم فرصت داشتیم زندگی کنیم در کنار عزیزانی که دوستشون داریم و دوستمون دارند اینکه سقفی بالای سر غذایی برای خوردن داریم شکر گذار باشیم حال خوبمون رو برای فردا هم ذخیره کنیم 

افرادی که صادقانه خدا را بابت آنچه در تخیل خود دارند شکر می کنند، ایمان واقعی دارند. آنان ثروتمند می شوند و موجبات خلق هر آنچه را می خواهند، فراهم می آورند. "والاس والتز"

خدایا شکر بابت وفور ثروتی که در زندگیم جاری هست 

خدایا شکر بابت سلامتی خودم و خانواده ام 

خدایا شکر بابت بهترین شغل خودم و همسرم 

خدایا شکر بابت بهترین مکان دنیا برای زندگی خودم و خانوادم 

خدایا شکر بابت بهترین معامله های زندگیم

خدایا شکر بابت تمامممممم نعمت هات 

خدایا شکر بابت عاقبت بخیری خودم و خانوادم و پیشرفت مادی و معنوی در زندگیم 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

خدایا شکرت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا شکر بابت وفور ثروتی که در زندگیم جاری هست  خدایا شکر بابت سلامتی خودم و خانواده ام  ...

شمانتیجه هم گرفتی؟

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
2728
خدایا شکر بابت وفور ثروتی که در زندگیم جاری هست  خدایا شکر بابت سلامتی خودم و خانواده ام  ...

ای جانم ملسیییییییییی واسه همه ی این انرژی ها تو خوشبختی و هرروزت خوشبختتر میشی من به این جمله ایمان دارم خدا خیلی دوست داره،

بهم بگو برای چه چیز هایی برای شکر گذاری داری ریز به ریز

بابت داشتن دوست مثبتی مثل تو،،،بابت رزق و روزی حلال،،بابت سلامتی خودم و خونوادم،،بابت احساس غروری که دارم،،بابت داشتن بچه ای دوست داشتنی،،،بابت داشتن زبانی که او را شکر بگویم،،،بابت داشتن حس اعتماد به سقف،،،بابت محتاج نشدن به بنده هاش،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
بابت داشتن دوست مثبتی مثل تو،،،بابت رزق و روزی حلال،،بابت سلامتی خودم و خونوادم،،بابت احساس غروری که ...

ایول چه خوبه که اینقدر حس خوب داشته باشی همیشه همینجور بمون هرروز صبح با این حس خوب بیدار شو هرشب با همین حس بخواب تو خوشبختی و هرروز هم خوشبخت تر میشی من به این قضیه اعتماد دارم 😍😍😍

ایول چه خوبه که اینقدر حس خوب داشته باشی همیشه همینجور بمون هرروز صبح با این حس خوب بیدار شو هرشب با ...

شمانتیجه هم گرفتی؟

شکر نعمت نعمتت افزون کند.... 

نتایج بسیار عالیییییی با تکرار و تمرین بدست میاد عزیزم 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
ای جانم ملسیییییییییی واسه همه ی این انرژی ها تو خوشبختی و هرروزت خوشبختتر میشی من به این جمله ایمان ...

مرسی از شما دوست خوبم برای ایجاد این تاپیک زیبا و مفید 💕💕💕

شکر نعمت نعمتت افزون کند....  نتایج بسیار عالیییییی با تکرار و تمرین بدست میاد عزیزم

من دوره اولم باجدیت مخام انجام بدم ،شمامالی هم جواب گرفتی؟من دفعه های قبل نصفه  نیمه ول مکردم اخه نمتونستم حتی چک هم منوشتم اماچون. باورنداشتم پاس نشئد

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم