2737
2739
عنوان

مشکلات اشی مشی+فاطمه09+مونیکا رو باهم دارم وحتی بییشتر

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 175 پست
اخه دوسال گذشته میتونستم ارشدمو بگیرم و امسال بلخره یجایی مشغول بشم. ولی نمیدونم چیکار کنم که به در ...

رشتت چیه؟

اتفاقا یه سال وقت داری مث یه بچه خرخون بشینی خودتو آماده کنی واسه کنکور ارشد☺یه دانشگاه دولتی معتبر توی شهرتون قبول بشی..شوهرت از کجا میخواد بفهمه تو داری چیکار میکنی؟یک سالتو هدر نده بشین برنامه ریزی کن..انشالله تا اونموقع اگه زندگیتون درست شد که هیچ..خدانکرده اگه نشد هم چیزی از دست نمیدی یه رشته خوب قبول میشی میری پی زندگی جدیدت..اونوقت حسرتتو میخوره.....قوی کن خودتووووووو

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
رشتت چیه؟ اتفاقا یه سال وقت داری مث یه بچه خرخون بشینی خودتو آماده کنی واسه کنکور ارشد☺یه دانشگاه د ...

رشته خودمو نمیخام دیگه.

ی رشته دیگه که آینده دار باشه اصلا نمیدونم دنبال چیو بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته خودمو نمیخام دیگه. ی رشته دیگه که آینده دار باشه اصلا نمیدونم دنبال چیو بگیرم 

من تحقیق کردم مدیریت دولتی خوبه..برا آزمونای استخدامی میتونی شرکت کنی..

عزیزم یعنی چی ک نمیدونم دنبال چیو بگیرم؟بخدا پشیمون میشی..تو  الان دغدغت باید آینده خودت باشه بهترین دوره زندگیته ک میتونی آیندتو خودت بسازی و نیازی ب کسی نداشته باشی..بشین فک کن تحقیق کن ببین باید چیکار کنی راهتو پیدا کن..شوهرتم بسپر به خدا..همونطور ک گفتم یا میشه یا نمیشه و تو چیزیو از دست نمیدی چون آینده روشنی در انتظارته.البته اگه راهتو پیدا کنی

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
رشته خودمو نمیخام دیگه. ی رشته دیگه که آینده دار باشه اصلا نمیدونم دنبال چیو بگیرم 

منم ۴ساله علافم..نمیدونستم باید چیکار کنم‌.خیلی کارا میتونستم بکنم ولی چون تصمیم قطعی نداشتم همینجوری الکی وقت هدر رفت.ولی امسال دیگه تصمیم گرفتم هر طوریه به هدفم‌ برسم

2731
من تحقیق کردم مدیریت دولتی خوبه..برا آزمونای استخدامی میتونی شرکت کنی.. عزیزم یعنی چی ک نمیدونم دنب ...

یمدته دارم فکر میکنم ارشد روانشناسی رو بگیرم یاخیاطی..

سر در گمم

یمدته دارم فکر میکنم ارشد روانشناسی رو بگیرم یاخیاطی.. سر در گمم

برو کلاس خیاطی.همزمانم بخون واسه ارشد روانشناسی

چرا اینجوری میکنه..داره از قصد اذیتت میکنه انگاری... ببین من با ۲۶سال سن و دارای یه لیسانس شروع کرد ...

درستشم همینه افرین👍

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2740
شوهرم میگه بری سر کار یا درس بخونی هییچ خرجی بهت نمیدم😐

بگو نده..خیلی زرنگه.میخواد خونه نشینت کنه تا هرکاری خواست سرت بیاره..اعتماوبنفستو بگیره

درستشم همینه افرین👍

فاطمه تو هم ب فکر آیندت باش دختر...شوهرای ما معلوم نیس چجوری بشن..حداقل آیندمونو بسازیم برا خودمون کسی بشیم کسی نتونه زور بگه بهمون

انشاالله تا پایان ماه رمضون تکلیف هر سه تانون مشخص بشه...حداقل میدونیم چند چندیم باخودمون والا... ه ...

آمیییییین

من ک تحت هرشرایطی هدفمو دنبال میکنم

2706