2733
2739
عنوان

مشکلات اشی مشی+فاطمه09+مونیکا رو باهم دارم وحتی بییشتر

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 175 پست

امیدوارم مشکلات هممون حل شه الهی امین

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطي نداشت خدايي!😐 حداقل درست قانع كنين ملتو

یکی خوشیاشو میریزه تو سایت 

یکی مشکلاشو

یکی.....

تازه من حرفی از مشکلاتم نزدم...یچیز کلی گفتم خییلی کلی.

قانع کردن همه سخته قبول کن😊

ای کاش این ۳ نفر قطع دسترسی بشن که همه رو دیونه کردن اه 

وا .خب شما نرو تاپیکتشون.زورت ک نمیکنن.دعوتتم نمیکنن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
الان باید صبرکنم؟؟؟الان چه کاری ازم ساختس؟؟؟نمیخوام جداشم

از اول بسازین زندگیتونو عزیزم 

از خیلی چیزا باید بگذرید 

عروسی تجملاتی و جهاز انچنانی زندگیتو شروع کنین و باهم خرف بزنین و اشتباهاتتونو بگن بهم و اعتراف کنید و مسولیت کاراتونو قبول کنید 

یکم روی شخصیت خودت کار کن عزیزم اینک اینقد شل نباشی در برابرش 

اینقد زود جوش نیاری 

صبرتو ببری بالا 

و سیاست داشته باشی توی خونه و خیلی چیزای دیگ و استارت بزنین و همه چیز و فراموش کنید 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
اینا مونده تا بزرگ شن چم خم زندگی دستشون بیاد،نمیدونم خانواده هاشون چطور فک کردن که یه دختر به این ج ...

ازدواج زود هنگام همینه 

وقتی توی خونواده ها هنر دختر ازدواجه و همین ک سنش ۲۱ میشه میگن شوهر کن و چشم بسته فقط بصرف این ک یه ازدواجی کرده باشه همین میشه روح و روانشون بهم میریزه 

و توانایی جمع و جور کردن ندارن همینه 

اگه دنبال مقصر باشیم هما مقصرن جامعه تفکر حاکم خانواده ها و خود بچه ها 

2738
دلمو شکوندین دیگه😔

عزیزم اینقد زود دلت نشکنه اینقد شیشه نباش 

توی زندگی شاید همین روشارو پیش میبری ک اینقد زود از کوره در میری و رفتارای نابجا داری و توقعاتت زیاده و حرف مردم واست مهمه و خیلی چیزای دیگ 

من از شما عذر میخام بابت حرفم اگ موجب ناراحتی شما شده

من فعلا میخوام برم دیپلم ارایشگری بگیرم😁😁😁روانشناسی یاپرستاریم خیلی دوس

پرستاری خوبه..سنتم خوبه..برو کتاب بگیر شروع کن.خودم کمکت میکنم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
ازدواج زود هنگام همینه  وقتی توی خونواده ها هنر دختر ازدواجه و همین ک سنش ۲۱ میشه میگن شوهر کن ...

21 خوبه من و15 شوهردادن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
😑دختر خالمم ۱۴ بود با اینک پدرش دکتر و عضو هیئت علمی و مادرشم دبیر راهنمایی بود 😑

ای داد 14 دیگه خیلی کوچیکه ،من البته عصر جاهلیت 20 سال پیش ازدواج کردم

2706