2733
2734

آزارم به هیچ کس نمیرسه نمی‌دونم چرا حس میکنم کلی چشم دنبال زندگیمه 😢

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اعتراف میکنم امروز حسودیم شد ب جاریم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

من خانواده شوهرم همه خوبن.هم جاریام هم مادرشوهر هم خواهر شوهر ..

ولی دخترای دایی و خالش خیلی ب من حسادت میکنن اینو مادرشوهرمم میگه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
چه رفتاری دیدی که همچین حسی داری؟

حرف میزنن پشت سرم 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
2738
من اعتراف میکنم امروز حسودیم شد ب جاریم

چرا

من خانواده شوهرم همه خوبن.هم جاریام هم مادرشوهر هم خواهر شوهر .. ولی دخترای دایی و خالش خیلی ب من ح ...

مهم همون خواهر و مادرشن که خوبن خداروشکر اونارو ول کن

خونه خریدن امروز ...خیلی دلم خواس منم خونه داشتم .البته ظار زندگیمون دقیقا یکیه ‌فقط اونا دوتا کار میکنن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
عین من البته جاریم

امان ازین جاری بخدا من هیچ کاریش نکردم😟

2706