2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین پسرم 😢😢😢😢😢😢

654 بازدید | 11 پست

توروخدا برا پسرم دعا کنید پسرم پریروز دنیا اومد ولی رفته ان آی سیو خیلی دلم خونه با این بخیه ها مجبورم همش بالا سرش باشم تورو خدا براش صلوات بفرستین بلکه زودتر مرخص شدیم 😢😢😢😢

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

ایشالله زود خوب میشه میاد پیشت عزیزم. اللهم صل علی محمد و آل محمد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اصلا نگران نباش خیلی از نوزادا که به دنیا میان باید تو ان ای سیو تحت مراقبت باشن ولی اصلا چیز خطرناکی نیس❤ایشالا زود زود خوب میشه میاد پیشت

خودتو ناراحت نکن

💏"You & me 💕make a wonderful "We

آن شالله زود خوب میشه و مرخص میشه..

و اینکه این روزا هم میگذره عزیزم

صبور ی کن.

من براش یه ایت الکرسی میخونم 

انشالله که زود زود خوب میشه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2738
سلام،عزیزم حال پسرتون خوب شد انشالله؟؟

سلام عزیزم آره خدارو شکر بهتر شد و اومدیم خونه الان سالم و سرحاله😍

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
عژیزم حال پسرت خوبه؟؟؟

آره عزیزم الان یه تپلوی هفت ماهه اس