2737
2739
عنوان

اش رشته بدی ب بچه ۸ماهه

2175 بازدید | 7 پست

مادرشورم ب بچم اش رشت داد وقتی حواسم نبود حالا میخوام بدونم ضرر نداره براش .نفاخه اخه

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم ضرر که نداره اگه رو دل نکنه .من یه پیش به دخترم دادم دخترم 2 هفته تمام رودل کرد یکسره تب میکرد

چی دادی  اش؟

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
چی دادی  اش؟

اره بخدا پدرمو دراورد هرچی بگین دادم بهش هرکاری کردم خوب نشد تب میکرد یکسره چندبار بردمش دکتر تا اخری بهش گل کوفته دم کردم دادم خوب شد

ازم متنفرن ولی از حرفام نت برداری میکنن

منکه همه چی میدادم هیچیم نشد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738