2733
2734

همسر من بنده خدا یه کارمند ساده است. اما برادراش هزار ما شالله درامدشون خوبه و خوب عجیب نیست که جاریام حسابی به سر و وضعشون برسن. خدا رو شکر دارن خرج می کنن. 

اما حرف و حدیثاشون پشت سرم منو ازار میده. خوب من خیلی اهل خرج الکی و خرید لباس برند و هر روز یه مدل بپوش نیستم. یعنی پولم هم نمیرسه از این ولخرجیا داشته باشم.گاهی شده تو یه سال فقط یه دست مانتو پوشیدم تو مهمونیا.

بعضی از دوستام میگن به جایی اینکه پولمو خرج خریدن یه دست لباس نو از مغازه کنم برم سراغ دست دومیا

میگن با پول یه لباس نو دو سه تا بخر ، حالشو ببر.

اما راستش من خیلی به دلم نیست. یعنی مطمئن نیستم . میگم نکنه پولم حیف و میل بشه.

شما تجربه استفاده از لباس دست دو دارین؟ خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلامتيتو بخاطر حرف جاريات ب خطر ننداز 

از كجا معلوم لباسى ك ميخرى تن يه ادم كثيف و بيمارى لاعلاج نبوده باشه؟؟؟؟

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2740

لباسای دست دوم بو میده 

دوما اصلا ارزون نیست یه مانتوش چون مارکه یا کفشش رو 400 هزارتومنه من یه بار قیمت کردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

عزیزدلم خودت باش،وگرنه هر روز میخوای مثل بقیه باشی اونوقت خودت اذیت میشی،منم شوهرم ی کارمند ساده اس،تاالان هرچی لباس داشتم تواین یکسال همش مال قبلم بوده منم دلم گاهی تنوع میخواد ولی مهم ارامش و زندگیمه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
2706