2737
2739
عنوان

میخوام امشب با همسرم حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 30 پست
به نظرم حرفی نزنی بهتره اقایون نیاز به تنها بودن دارن حرف بزنی ممکنه بدتر بشه

یه هفته ست این وصعه.رفته ترک از منزل زده در صورتیکه خودش بهم گفت برو😢نمیخوام کار به دادگاه بکشه😢

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سکوت به اضافه بغض و یه قطره اشک کافیه 

😢😢😢مردم دیگه..تو یک هفته فک کنم۳ کیلو کم کردم با اینکه پریودم هستم😔😔

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
اره خیلی زیاد😢😢

خب پس حله. همون راهکار که گفتم جواب میده تو چشاش نگاه نکنین و سکوت کنین با بغض و یه قطره اشک. البته شناخت خودتون خیلی مهمه هرکسی رگ خواب اطرافیان خودش دستشه

خب پس حله. همون راهکار که گفتم جواب میده تو چشاش نگاه نکنین و سکوت کنین با بغض و یه قطره اشک. البته ...

تو رو خدا برام دعا کن😢

2738

همونطور که با تاپیکات خنده به لب کاربرا آوردی انشالله خدا دلت و شاد میکنه و مشکلت حل میشه 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
بانو من صلواتا رو فرستادم حاجت روا باشی ان شاءالله البته حاجتم برای آقام امام الانم  ولی کائنا ...

مرطی عزیزم حاجت روا بشی❤❤❤❤