2726
عنوان

میخوام امشب با همسرم حرف بزنم

1967 بازدید | 30 پست

میشه دعام کنین دلش نرم بشه؟یه لجبازی افتاده وسط کارم داره تا طلاق پیش میره😔تورو خدا دعا کنیین.یا ذکری بلدین بهم بگین.دارم یا ودود میگم😢

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علتش چیه عزیزم

اصن یه لجبازی

شوهرم عصبیه رو دنده لج افتاده.بحثای تکراری داشتیم.تو رو خدااا دعا کنین

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2728
سوره مزمل رو حتمابخون سه مرتبه و ذکر یا ودود من ازش خیلی معجزه دیدم ان شاالله ک مشکلت حل بشه برات حت ...

ممنون حتمن😢

کاریرنکن رو لج بیوفته 

از روش ساندویچی استفاده کن 

یعنی ازش یهرتعریفی بکن مثلا بگو من میدونم تو نهربون و منطقی هستی 

بعد انتقاد موزد نظر از کاری که میکنه ، نه از خودش مثلا بگو ولی این رفتار به نظرم خوب نیست و وقتی تو اینکارو میکنی من بهم میریزم چون توقعم ازت بیشتر از این حرفهاست 

دوباره تعریف کن ، مثلا حالا میدونم آدمی هستی که نمیخوای هیچ وقت منو اذیت کنی و شوهر خوبی هستی ها . 

و به این ترتیب انتقاد رو وسط دو تا تعریف به سکل یک ساندویچ خوشمزه به خوردش بده 

زندگی بادتدلیر و سیاست پیش میره نه با دعا و صلوات

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
کاریرنکن رو لج بیوفته  از روش ساندویچی استفاده کن  یعنی ازش یهرتعریفی بکن مثلا بگو من می ...

میدونم بخدا منم یه لحظه عصبانی شدم بش حرفی زدم اونم عصبانی شد بدتر لج کرد 😢ولی الان میخوام باش حرف بزنم ارومش کنم 😢

ذکر یا ودود ۱۰۲۹ مرتبه بخوون فوت کن به شیرینی یا کاکائو بخورید هر دو

اون الان از دستم هیچی نمیخوره

میدونم بخدا منم یه لحظه عصبانی شدم بش حرفی زدم اونم عصبانی شد بدتر لج کرد 😢ولی الان میخوام باش حرف ...

اومد یه چایی بیار 

وقتی خورد بگو ۵ دقیقه حرف بزنم ؟ 

بعد بگو صبر کن همه حرفام تموم بشه بعد تو حرف بزن 

اول عذرخواهی کن بگو از حرفی که زدم پشیمونم چیزی تو دلم نبود فقط عصبانی بودم ، و ساندویچ رو بده نوش جان کنه . 

تهش هم سر به سرش بذار بگو خوشحال میشم تو حرف نزنی فقط بغلم کنی ذوق کنی بگی چقد تو خوبی !!!! 

خلاصه که دست تو خودته جی بشه 

کنجکاو شدم ، آخر شب بیا صدام کن بگو چی شد .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
اومد یه چایی بیار  وقتی خورد بگو ۵ دقیقه حرف بزنم ؟  بعد بگو صبر کن همه حرفام تموم بشه ب ...

من خونه مادرمم میخوام یه ساعت تو ماشین باهاش حرف بزنم

خیلی عصبانیه و لج کرده تو رو خدااااااا کمک کنین

من موافق نیستم فک نکنم با منطقی و آروم حرف زدن خوب پیش بره با مظلوم نمایی بهتره چون شوهرتون اگه منطق ...

انقدر دوستش دارم...اصن مجنونشم.😢😢😢😢

2706