2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کنار اومدن دیگه چیه مگه عیبه😶

نه بابا عیب نیست که.ولی اینکه ببینین با بچه های دیگه فرق دارن توی جمعشون یا اینکه جلو جنب و جوششون رو میگیره یا اینکه همیشه نگرانشون هستین که چیزی نشه.کلا ذهنم رو درگیر کرده

كنار نيومدم ولي تشويقش ميكنم اوايل ميگفتم  بهت مياد يا اينكه چشمات چون خيلي خشكله پشت ويترينه از پنج سالگي چشمش يه كم انحراف داره اگه با عينك خوب نشه بايد عمل كنيم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

دخترم از ۵سالگی زد..راستش با شنیدنش اول غش کردم چون اصلا مشخص نبود ضعیفه وتو ۱هفته چند کبلو کم کردم از غصه، ولی بعدش کم کم کنار اومدم خیلی برام سخت بود چون ن خودم ن همسرم مشکلی نداریم ولی خانواده همسرم تقریبا همشون عینک میزنن دکترش گفت ارثیه☹

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2740
نه بابا عیب نیست که.ولی اینکه ببینین با بچه های دیگه فرق دارن توی جمعشون یا اینکه جلو جنب و جوششون ر ...

چه حرفیه وقتی دیدگاه خودتون اینجوریه به بچه تونم منتقلش میکنید من دوتا از نوه های خاله م از دو سالگی عینک میزدند پسر بچه شیطون هم بودن اینجوری فکر نکنید 

كنار نيومدم ولي تشويقش ميكنم اوايل ميگفتم  بهت مياد يا اينكه چشمات چون خيلي خشكله پشت ويترينه ا ...

ای جان ایشالله خوب میشه.منم پسرم شیش سالشه و استیگماته چشمش.خودمم میدونم باید بزنه و میزنه بیشتر وقتها.ولی واقعا دوست ندارم بزنه.به خصوص وقتی توی مهده و تو جمع بچه ها.کلا حالم گرفته شده

دخترم از ۵سالگی زد..راستش با شنیدنش اول غش کردم چون اصلا مشخص نبود ضعیفه وتو ۱هفته چند کبلو کم کردم ...

دقیقا مثل من.برای ما هم ارثیه.خودم هرگز عینک نداشتیم خودم و کل فامیلم.ولی شوهرم و خواهرش عینک میزنن که عمل کردم البته خیلی وقت پیش.الان دلم تا وقت عمل و برداشتن عینک چه طور طاقت بیاره اخه.حیف بود به خدا.

2706