2737
2734

مانیاد ساید زیاد عجیب بنظر نرسه ولی هروقت می شنوم یادمان اونم یادمان شهدا تو ذهنم میاد.نیاوش و نونا این اسمای جدیده قدیمها هم که زلفعلی و نقدعلی و گداعلی اینااسمهای پسر عموهای پدرشوهرمه جالبه که همه هم هر سه تاداداشو علی اقا صدا می کنن اصلا تو جمع گیج میشه ادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسپیتامن  همون اسپایدر من خودمونه آیا؟😒 🤣

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2728

آشفته، آفت، اجبار، افسرده، باجی، بیزار، پنبه، تعارف، حلوا، خرما، خیار، شربتی، شقیقه، کفتر، نیمکت، قیمتی، همیشه، نوشابه، ییلاق، لوله، لیاقت، لبو، لباء، مشکی، مشکی جان، مغلوبه، مفتول، حاضر، حالتاج، حسرت، حضرت، حبصه، خارا، خابس، پارچه، پاکت، پنیر، پوپول، پولی، انقلاب، اوجق، آمریکا، آلمان، انگلیس، انه، آقابگم،

این اسم رو دوست دارم و خیلی ها میزارن عجیب و کم یاب نیست اصلا

من تا یک ماه پیش نشنیده بودم تا حالا.

آسیه ساداتم خانوم یه مرد مهربون 😍قراره در آینده مادر شوهر ۳ تا دختر باشم 😊😄😄 
2738
من تا یک ماه پیش نشنیده بودم تا حالا.

من از بچگی شنیده بودم و کسی به اسم دیاکو هم میشناختم کرد بود.

پسر سپهر حیدری هم دیاکو هست.

شاید چون خودم خیلی شنیدم و دیدم برام عادی هست...کرد ها خیلی میزارن این اسم رو 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

کتابعلی. شمبه علی. کلبعلی

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706