2733
2739

خانوما من همونی ام که تو گوشی شوهرم پیامهای بدی دیدم شوهرم بهم خیانت کرده اما انکار کرد هنوزم باهاش حرف نزدم ،از هم دوریم بهش زنگم نزدم اونم نزده ،چند روزیه یه چیزی مثل خوره افتاده بجونم همش باخودم میگم از کجا معلوم شوهرم با اون ادمی که بهش پیام داده نخوابیده باشه از کجا معلوم رابطه نداشته باشه ؟از کجا بفهمم اینو از کجا بفهمم رابطه هم داشته یا فقط سک س چت بوده ،بجز سه تا پیام چیز دیگه ندیدم تو گوشیش

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیگه برات چه فرقی میکنی کسی که تا این مرحله پیش رفته پاش بیوفته تا تهش میره

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2740

مگه فرقی داره چت با رابطه😐؟ خیانت خیانته

تصمیم درست حسابی بگیر

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

بسه دیگه یکی یه مشکل پیدا کرده شما دستمایه شما

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2706