2737
2734
عنوان

کمک هزینه فوت

99 بازدید | 5 پست

تازه به زور تونستیم  شرکت رو قانع کنیم که باید بابت فوت والدین بهمون کمک هزینه فوت بده.من و چن نفر دیگه مشمول بودیم و گرفتیم. بعد یه کدومشون کلاس گذاشته میگه من دادم براش نماز و روزه بخونن. یه میلیون و خورده ای گرفته بعد اینجوری میگه. جالبه که یه ماهه هر روز داریم قانون نیکنیم تو حلق ذیحساب

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

مجبورن دروغ بگن؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

خب حالا چرا باید دروغ باشه حرفش؟

چیش ایراد داره؟  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالا چرا باید دروغ باشه حرفش؟ چیش ایراد داره؟  

اینکه یه ماه بدویی یه پولی رو بگیر. بعد بگی اینطوری خرج کردم. اخه خدایی اصلا اهل نماز و روزه هم نیست. انگار بد میدونه بگه خرج خودم یا بچه ام کردم

2731
اینکه یه ماه بدویی یه پولی رو بگیر. بعد بگی اینطوری خرج کردم. اخه خدایی اصلا اهل نماز و روزه هم نیست ...

شما که تو زندگی اون خانوم نیستی،نمیتونی اینجوری قاطع نظر بدی و قضاوتش کنی

خودش شاید اهل نماز نباشه ولی برای والدینش یه کار خیر خواسته انجام بده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
شما که تو زندگی اون خانوم نیستی،نمیتونی اینجوری قاطع نظر بدی و قضاوتش کنی خودش شاید اهل نماز نباشه ...

یعنی یه سوم حقوقش؟ اونم با اون قناعتی که این داره.چه میدونم شاید من اشتباه می کنم.