2737
2734
عنوان

مرغ یخ زده🤦🏻‍♀️

613 بازدید | 11 پست

بچه ها مرغ یخزده فریزری بخوام سریع بپزم و وقت نداشته باشم بزارم یخش باز چه چکار کنم بو بدش بره؟؟😩

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرغا یخ زده فقط بدرد جوجه گردان فر  میخوره و یا ساندویج مرغ .....باقی مدلاش بو میده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
مرغا یخ زده فقط بدرد جوجه گردان فر  میخوره و یا ساندویج مرغ .....باقی مدلاش بو میده

من که نتونستم بوش بگیرم هسچوقت😩

من که نتونستم بوش بگیرم هسچوقت😩

همیشه  اول تو اب میزارم ب جوش برسه بعد اب رو میریزم دور خود مرغو میشورم بعد با پیاز فلفل لمه میزارم تو اب بپذه..بعد ریش ریش میکنم با کره زعفرون تفت میدم میشه واس ساندویج مرغ

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
همیشه  اول تو اب میزارم ب جوش برسه بعد اب رو میریزم دور خود مرغو میشورم بعد با پیاز فلفل لمه می ...

مرسی همینطوریش میکنم این بار❤️