2737
2739
عنوان

مامایی که نوزاد ۹ ماهه دارن غذا چیا میدین به نی نی هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 25 پست
عیبی نداره زیرش سفره یکبار مصرف بنداز خودت بشین کنارش شروع کن یه چیزی بخور ترجیحا شبیه اون چیزی باشه ...

حتما امتحان میکنم ❤

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرای پاستوریزه هست بطری هستن تا یک هفته تاریخ دارن اول کمی رو اجاق گرمش میکنم خاموش میکنم بعد با س ...

مرسی گلم پس منم شروع میکنم بدم ببینم میخوره ،،همش میچسبه به من منو میمَکه

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
2731

سوپ درس کن تو طول روز  چنبار بیا امتحان کن ببین میخوره یا نه ...  دیگه از ده بار  یبارشو شاید بخوره

خیلی حوصله خرج کن .. واقعا سخته کنار اومدن یا بچه ی بد غذا

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

راستی وزن پسر منم ۸۳۰۰ نگران نباش ، دکتر پسرم میگه وزن نگرفتن به خاطر خوب شیر نخوردنه غذای کمکی باید فقط ۴ بار در روز هر بار ۵ قاشق بیشتر نباشه تا بچه خوب شیر بخوره 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
2740
سوپ درس کن تو طول روز  چنبار بیا امتحان کن ببین میخوره یا نه ...  دیگه از ده بار  یبا ...

خیلی خیلی

راستی وزن پسر منم ۸۳۰۰ نگران نباش ، دکتر پسرم میگه وزن نگرفتن به خاطر خوب شیر نخوردنه غذای کمکی باید ...

واقعا ،مرسی از نگرانی درم آوردی

شاید التهابات لثه اش اذیتش میکنه پسرم موقع دراوردن دندون هیچی نمیخورد 

نمیدونم اتفاقا از زیر لثه سفیدی دندوناش معلومه ولی فک کنم از ایناس که سرش سفته دیر در میاد