2733
2734

دختر من هرچی میدم بهش نمیخوره کلا بد غذاس حتی میوه هم نمیخوره دهنشو سفت میبنده نمیزاره بچیزی بدم بهش ،امروز بردمش بهداشت ۸ کیلو ۱۰۰ بود ،خیلی لاغره 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیر با سویق کودک بهش بده

شیر پاستوریزه زیر یه سال میگن خوب نیس آخه 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
شیر پاستوریزه زیر یه سال میگن خوب نیس آخه 

نمیدونم من ک به بچم میده خدا رو شکر حساسیت نداره و خیلی خوب میخوره

البته شیر تنهایی نمیدم.با سویق مخلوط میکنم

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
سوپ درست کن توش گوشت و عدس و برنج و سیب زمینی و هویج  بریز میکس کن فکر کنم خوب بخوره

اره نصبت به بقیه غذا ها اینو دوست داره ولی ،صبحا تخم مرغ آب پز میدم پرت میکنه بیرون ،میوه اصلا 

میوه چجوری میدین له میکنین 

2738
به نظرم تو ظرفش غذا بریز بزار جلوش خودش بازی بازی بخوره از روی کنجکاوی هم شده میخوره

این کارم میکنم اصلا نمیخوره فقط ریخت پاش میکنه

نمیدونم من ک به بچم میده خدا رو شکر حساسیت نداره و خیلی خوب میخوره البته شیر تنهایی نمیدم.با سویق م ...

چه مارکی میدی شیر ،،

سویق چی میریزی توش 

من مثلا موز و خوب له میکنم با خرمای له شده میدم با یه ذره از شیر خودش یعنی شیر خشک درست شده مخلوط میکنم میدم بهش

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
این کارم میکنم اصلا نمیخوره فقط ریخت پاش میکنه

عیبی نداره زیرش سفره یکبار مصرف بنداز خودت بشین کنارش شروع کن یه چیزی بخور ترجیحا شبیه اون چیزی باشه که بهش میدی چند بار تکرار کنی میخوره 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد وجود نازکت آزرده گزند مباد 
چه مارکی میدی شیر ،، سویق چی میریزی توش 

شیرای پاستوریزه هست بطری هستن تا یک هفته تاریخ دارن

اول کمی رو اجاق گرمش میکنم خاموش میکنم بعد با سویق کودک مخلوطش میکنم بهش میدم

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
من مثلا موز و خوب له میکنم با خرمای له شده میدم با یه ذره از شیر خودش یعنی شیر خشک درست شده مخلوط می ...

اینم دادم نخورده 😢😢😢بخدا اشکمو درمیاره تا یه ذره غذا بخوره ، منم عذاب وجدان میگیرم که نکنه من کم کاری میکنم 

2706