2733
2734
عنوان

سرلاك

115 بازدید | 8 پست

سلام مامانا دختر من١٣ ماهشه 

من براي دخترم هر سلاكي خريدم يه قاشق دادم تف كرده بيرون اوايل كه به غذا افتاده بود سرلاك برنج و شير دادم تف كرد بيرون يك ماه پيش گندم و موز خريدم تف كرد بيرون الان گندم و خرما خريدم اولين بار با اشتها خورد ولي بعدش دوباره تف كرد

چه طعم سرلاكي خوبه كه اكثر بچه ها دوس داشته باشن؟ بين سرلاكاي خارجي چي؟

من اصلا سرلاک ندادم حریره بادام که خیلی خوبه .مطمن تر هم هست .موز میدادم حلیم .شیر برنج که با شیره انگور شیرین میکردم .به پخته شده هویج پخته شده بیسکوییت نادر با شر ساقه طلایی با شیر .خرما

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من اصلا سرلاک ندادم حریره بادام که خیلی خوبه .مطمن تر هم هست .موز میدادم حلیم .شیر برنج که با شیره ا ...

فرني و حريره بادوم اصلا نمي خوره تف ميكنه بيرون فقط يك ماه اول خيلي كم خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرني و حريره بادوم اصلا نمي خوره تف ميكنه بيرون فقط يك ماه اول خيلي كم خورد

بزار یخچال خنک شه مثل بستنی میشه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
من اصلا سرلاک ندادم حریره بادام که خیلی خوبه .مطمن تر هم هست .موز میدادم حلیم .شیر برنج که با شیره ا ...

بنظرت کدوم اینا وزن بچه رو بهتر میبره بالا؟

بیسکوییت نادر😆😆😆 

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  

عوضش سوپ دوست داره مي خوره برنج له شده مي خوره 

مي خوام به چيزي باشه براي زماني كه وقت ندارم براش غذا درست كنم يا جايي هستم سريع آماده كنم بهش بدم

بنظرت کدوم اینا وزن بچه رو بهتر میبره بالا؟ بیسکوییت نادر😆😆😆 

بیسکوییت مادر😅

حلیم .هم گندم داره هم گوشت ماهیچه .خانه بهداشت به من گفت قام و پای مرغ بگیر باهاش سوپ درست کن اونم خوب بود

بیسکوییت مادر😅  حلیم .هم گندم داره هم گوشت ماهیچه .خانه بهداشت به من گفت قام و پای مرغ بگیر ب ...

منم با آب قلم و پاي مرغ سوپ درست ميكنم خداروشكر بچم وزنش خوبه ولي كلا بد غذاس 

2738
بیسکوییت مادر😅  حلیم .هم گندم داره هم گوشت ماهیچه .خانه بهداشت به من گفت قام و پای مرغ بگیر ب ...

ممنون عزیزم.اتفاقا حلیم بهش میدم ولی دوهفته یبار 

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من