2737
2739

salam bebakhshid vase eghamat lotfan ba vakil tamas begirin, mahayi keh oomadim australia salhaye pish ghavanin kheyli taghir karde. ma vakilemoon home migration services bood va moshavereye avval rayegane. age mikhayn ba visaye skill biayn sabegheye kar mohemtar az poole vase gereftane visa.

سلام دوستان من با خواهرم داریم برای استرالیا اقدام کنیم که هم زندگی کنیم و هم من تحصیل کنم بین شهرملبرون و سیدنی موندم که اونجا زندگی کنیم و من تحصیل کنم من خودم سیدنی رو بیشتر دوس دارم ولی گفتم از شما هم سوال کنم

برام صلوات میفرستی ؟ مرسی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان من با خواهرم داریم برای استرالیا اقدام کنیم که هم زندگی کنیم و هم من تحصیل کنم بین شهرمل ...

azizam aya ba vakil sohbat kardin? shoma va khaharetoon ba che visayi mikhayn biayn? hameye ina rabt dare be inke koja zendegy konin. tahsil besyar hazine bardare...

2731
azizam aya ba vakil sohbat kardin? shoma va khaharetoon ba che visayi mikhayn biayn? hameye ina rabt ...

بله میدونم هزینه زیادی داره و ما هنوز ویزا نداریم یعنی اقدام نکردیم وکیل گرفتیم زبان هم میخونیم

برام صلوات میفرستی ؟ مرسی  
سلام به خانومای گل. من تازگی دارم به مهاجرت فکر میکنم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم. خیلی دوست دارم بیام ...

بشین ایران زندگیتو بکن اگه همه چی داری براچی رفتی   

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 
azizam aya ba vakil sohbat kardin? shoma va khaharetoon ba che visayi mikhayn biayn? hameye ina rabt ...

ok age sharayetesho darin chand ta fargh beyne melbourne o sydney hast. melbourne arzoontare az nazare mayahtaje zendegy khoone va danehsgah rahat tar paziresh midan. sydney geroontare vali zibatar va havash kheyli behtare. melbourne 4 fasl ro tooye rooz mitoonin tajrobe konin mamoolan hame az hava minalan. man khodam sydney hastam va age bekham jayi beram Brisbane ro entekhab mikonam na Melbounre. shenidam ham ke peyda kardane kar too melbourne sakht tar az sydney hast.

سلام خوشگل ها

نیاز به راهنماییتون دارم

من اسکولارشیب دکترا دارم برای پرث. الانم باردارم. اگه همه چی خوب پیش بره وقتی بچه ام سه ماهشه وارد استرالیا میشم. اما شنیدم هزینه مهد خیلی بالاست. آیا دولت استرالیا برای بچه های ما که ویزای دانشجویی داریم هم در هزینه مهد کمک میکنه یا نه فقط به اونهایی که پی آر دارن کمک میکنه؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

2738

🛋️ طراحی و ساخت مبلمان ژورنالی در ابعاد سفارشی (چوبی و فلزی)

🛋️ طراحی و ساخت مبلمان بصورت تیراژی در مدل های متنوع و روز بازار

🛋️ طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی و استیل شامل مبل، غذاخوری،کنسول، جلومبل و صندلی و...

🛋 طراحی و ساخت مبلمان تمام چوب و استیل چوبی شامل مبل، صندلی، غذاخوری، سرویس خواب،اکسسوری و...

⚜️ گروه طراحی و ساخت Furniture Village (دهکده مبلمان)

✅ عضویت در گروه 👇

https://chat.whatsapp.com/DvkyZJV0gHVGcEzuq6Zypq

✅ اینستاگرام👇

https://www.instagram.com/furniture.village2020