2733
2739
عنوان

نمیدونم‌چرا جدیدا از خانومای جوان و مذهبی خوشم میاد😐😍

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 109 پست
عمم ۷۰ سالشه چند وقت پیش میگفت احساس میکنم نیاز به دوست پسر دارم😂😂😂😂 مامانم گفت خوب ازدواج کن گ ...

😂😂😂ای جووون

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن جدی گفتم

عه از بس شوخی ادم حرف جدیتم فک میکنه شوخیه😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

🙄🙄🙄🙄🙄 

الان بگیم طبیعیه یا غیر طبیعی ؟

مثلا من بگم وای من از مانتو صورتی خوشم میاد 

چه سوالایی میپرسیدا 

البته اگه تبلیغ نباشه 😏

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2728
عمم ۷۰ سالشه چند وقت پیش میگفت احساس میکنم نیاز به دوست پسر دارم😂😂😂😂 مامانم گفت خوب ازدواج کن گ ...

😂😂😂😂😂😂😂خداااااا

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
من از مذهبیایی خوشم میاد که گیر نمیدن دخالت نمیکنن و مودبن...یکی دوتا توسایت داریم خیلی ب عقاید بقیه ...

مومن و مذهبی باید مودب باشه  اونی که فحش میده و بی ادبی می کنه  واقعی نیست 

التماس دعا
😁من از خانومای مسن و قرتی خوشم میاد

وای گفتی مسن و قرتی یاد سوتیم افتادم تو ایستگاه قطار بودم یه زنه پیر در حدی که صورتش چروک داشت اومد بعد ناخن ااش نظرمو جلب کرد بلند و لاک جیغ قرمز زده بود بعد به همسرم گفتم اووووو ببین ناخن هاشو چه قرمزه 😐فکر کردم خارجیه فارسی نمیفهمه همسرم اشاره کرده نگو ایرانیه گفتم نه بابا نیست بعد از اونور لاین قطار یه زن و مرد رد شدن گفتن خانم فلانی سلام و این حرفا زنه هم جواب داد منم دود شدم رفتم هوا 

هیچ وقت واکنش ندارما اون روز عد ضایع شدم 😁

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2740
عه از بس شوخی ادم حرف جدیتم فک میکنه شوخیه😂

😂

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
من از مذهبیایی خوشم میاد که گیر نمیدن دخالت نمیکنن و مودبن...یکی دوتا توسایت داریم خیلی ب عقاید بقیه ...

برو حموم😂😂😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
من ازخانوم جلسه ایه که میگفت دیراومدی نخواه زود بری خوشم میاد

وای😂

اصن عشقمه

انقد که ملتو خندونده فک کنم همه گناهاش پاک شده😂😂😂

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
ازین چادر های مدل دار سر کن  برایرروسری یا شال طلق بزار مدل دار ببند

همه این کارارو کردم ولی ذاتا خیلی مرتب نیستم نمیتونم خانم بنظر بیام نمیدونم چرا با وجود چادر هم خیلی جلف و بی شخصیت بنظر میام همه میفهمن ذاتمو   

خیلی سختی میکشم سر این قضیه