2737
2734
عنوان

نمیدونم‌چرا جدیدا از خانومای جوان و مذهبی خوشم میاد😐😍

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😁من از خانومای مسن و قرتی خوشم میاد

عمم ۷۰ سالشه چند وقت پیش میگفت احساس میکنم نیاز به دوست پسر دارم😂😂😂😂

مامانم گفت خوب ازدواج کن گفت نه بابا شوهر چیه یکی باشه دوست بشیم بریم اینور اون ور بگردیم😂

من از مذهبیایی خوشم میاد که گیر نمیدن دخالت نمیکنن و مودبن...یکی دوتا توسایت داریم خیلی ب عقاید بقیه احترام میزارن من دوسشون دارم.

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

من هر وقت خانوم های جوان مذهبی رو میبینم تا چند وقت جو گیر میشم و کاملا محجبه میشم ولی بعد از چند روز میزارمش کنار میگم ول کن بابا اه   

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2738
😂😂😂😂خداخفت نکنه نیلای تو به شوخی گفتی ولی من جدیدا انقد خوشم میاد از خانومایی که مسن هستن ولی صب ...

ن جدی گفتم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
نه من خودم عاشق این خانمایی هستم ک با وجود حجاب خیلی مرتب و تر و تمیز و اتو کشیده ن  من خودمم ...

آره منم اونا منظورم اصن یه طور قشنگی با حجابن

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤
2706