2733
2739

ماست نمیزنم. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ماست اصلا نمیزنم 

کمی سرکه یا ابغوره  و یکم شکر  و رب انار روهم برای ملس شدن وقتی میخوام دم کنم میدم روش 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه دلمه ماست میخواد   

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

من هیشکدوم اینایی  ک گفتی به دلمه نمیزنم   

ماست چرا ؟سرکه چرا؟بوی ترشیدگی نمیگیره دلمه ؟

من فقط رب انارو موقع قاطی کردن مواد میزنم با ابغوره یا ابلیمو ک اونم قاطی مواد میکنم یه ذره هم ابلیمو میریزم روی دلمه ها موقعی ک میخوام دم بذارم

من وقتی پیچوندم گذاستم قابلمه اب روغن یکم شیرع یکم ابلیمو یکم رب انار باهم مخلوط میکنم میریزم روش.

بعدم یه سنگ یا یه بسقاب یه چیز سنگین بذار رو دلمه که برگا باز نشن.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2738
وقتی یعنی دلمه هارو چیدین بعد روش سرکه شکر رب انار میزتید

شما اول بگو ماست و به کجای دلمه میخواستی بزنی   

به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد فردا ...زندگی شیرین است ..زندگی باید کرد و بدانم که شبی خواهم رفت ..و شبی هست که نباشد پس از آن فردایی .
تو اینجا نوشته بود برای چسبندگی بهتر مواد داخل دلمه

عع من تا حالا نزدم .کسی رو هم ندیدم که بزنه. 

جالب بود.

2706