2733
2734

من ۳۰ روزه بود سیکلام...از وقتی اقدام کردم یک بار ۳۳ روزه شدم یک بار ۳۵ روزه...

الان موعدمو ۳۰ روزه حساب کنم یا نه؟؟؟

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

عزیزم .منم سقط داشتم الهی زود باردارشیم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها ممکنه مثلا ۷ فروردین لکه ببینی بعد ۲۴ فروردین پریود کامل بشی و این ماه ۸ روزه گذشته و هنوز پریود نشدی باردار باشی؟

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
منم تپ اقدامم اینجوری شده بودم سیکلمم 28 روزه بود ولی من دیگه 30 روزه حساب میکردم

خیلی ببخشید سوال میکنم ولی اینکه تو امضات نوشتی ممکنه ناهنجاری بروز کنه یعنی چی؟چه ناهنجاری مثلا؟

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
بچه ها ممکنه مثلا ۷ فروردین لکه ببینی بعد ۲۴ فروردین پریود کامل بشی و این ماه ۸ روزه گذشته و هنوز پر ...

وای منم اونجوریم تروخدااگه میدونین بگین

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2738
خیلی ببخشید سوال میکنم ولی اینکه تو امضات نوشتی ممکنه ناهنجاری بروز کنه یعنی چی؟چه ناهنجاری مثلا؟

من یه بارداری با سابقه هیدروسفالی دارم تا الان خدارو شکر همه ازمایشات و سونو هام خوب بوده ولی خوب دکتر گفت گاها هیدروسفالی تو هفت یا هشت ماهگی رخ میده سپردم به خدا که ان شاالله پیش نیاد

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
من یه بارداری با سابقه هیدروسفالی دارم تا الان خدارو شکر همه ازمایشات و سونو هام خوب بوده ولی خوب دک ...

انشاالله که مشکلی پیش نمیاد عزیزم 

خیلی ببخشید که سوال کردم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶