2737
2739
عنوان

بچه ۲۲ماهمو بدجوری دعواش کردم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 22 پست
عزیزم بهت وابسته اس مگه‌میشه نباشه پسر من با اینکه سه سالشه یکی بیاد خونمون و بخواد بره باهاش بساط ...

من فکر میکردم فقط بچه من اینطوریه،اخه هیچکدومش از خواهر زاده هام از این اداها نداشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خستگیمو سرش خالی نکردم به زور نگهش داشتم میخواست با اونا بره. نه تنها اونا بلک چند روز پیش تعمیرکار ...

باهاش صحبت کن 

مدام بهش همیشه همه چیز رو توضیح بده کاری نداشته باش که گوش میکنه یا نه ولی با محبت با صدای آروم همیشه بهش توضیح بده و همیشه قربون صدقش برو

مثلا بگو عزیزم کار اشتباهیه که گریه میکنی پسر گلم نمیدونی مامان دلش برات تنگ میشه ... و از این حرفا

یک بار هم نگو همیشه کار درست یا اشتباهش رو براش توضیح بده 

مثلا کار خوب میکنه بگو آفرین پسرم بغلش کن با صدای آروم همیشه باهاش صحبت کن ازت دور نمیشه دیگه❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
من فکر میکردم فقط بچه من اینطوریه،اخه هیچکدومش از خواهر زاده هام از این اداها نداشتن 

هر بچه ای یه جوره با هم مقایسه نکن ما هم بچه کوچیک زیاد داریم ولی هیچمدومشون اینطوری نیستن امشب میخوام برم خونه مادرشوهرم غصه برگشت و گرفتم که آقا رو باید با گریه و جیغ و داد بیارم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

عزیزم من که بهت حق می دم خدا به حسابشون برسه اون پدر و مادرهای بی ملاحظه ای رو که خراب می شن سر زندگی پسرشون فکر می کنن از عروسشون طلبکارن با اون پسرای بی لیاقتشون! ... گریه ی بچه تم به خاطر سنشه پسر منم این سنی همین طور بود

ممنون که دلداریم دادی ،فک کنم زیاد حساس شدم

خواهش میکنم گلم😍 تازه اینو یادم رفت بگم که من خودم مربی مهد بودم و انواع بازیهایی که مناسب سن پسرمه رو باهاش انجام میدم و شدید بهم وابستس ولی بره بغل بابام دیگه بغلم نمیاد😶 و منم ذوق مرگ میشم ک بچم چقد خودشو واسه بابام شیرین میکنه و بامم عشق میکنه

عزیزم من که بهت حق می دم خدا به حسابشون برسه اون پدر و مادرهای بی ملاحظه ای رو که خراب می شن سر زندگ ...

به خدا دیروز افطار فقط یه بشقاب سوپ خوردم سحری هم. هوا خیلی گرم بود پاشدم در بالکن رو باز کردم قبلشم ازشون پرسیدم سرتون نیس گفتن نه شوهرم مستقیم رفت در بست گفت با عصبانیت گفت مامانم سردش میشه منم بغضم گرفت دوقاشق برنج خوردم صبحم پاشدن که پاشو برای ما صبحونه درست کن مادرشوهرم هی بهم دستور میدا  برام چای بریز فلان بیار بهمان بیار منم دیگه واقعا اعصابم داغون شده بود ،باز آدمو درک کنن یه چیزی انگا. با کلفت باباشون اشتباه گرفتن

2738