2410
2553

دوروز بود مهمون داشتم پدر شوهر و مادر شوهرم ، تو روستا زندگی میکنن و وقتی میان خونه ما باید روزشونو بخورن،با دهن روزه براشون ناهار شام صبحونه افطار سحری درست کردم و بچمم که همه کاراش بر عهده خودم و شوهرم که تو قیافه بود برام و فقط دلقک بازی میکرد تا ننه باباش چیزی از تفریحشون کم نباشه ،هر حرفی هم میزد تا به خیال خودش منو بچزونه .

لازم به ذکره من این بساطو هر ماه تو خونم دارم یعنی حداقال ماهی یه بار میان خونم و چند روز میمونن ،هر پنجشنبه جمعه هم ما باید بریم.ح الا این وسط پسرم ازم فراری بود میرفتم بهش غذا بدم جیغ میزد و گریه که میگفتم الان میگن حتما چیگارش کردم اینجوری گریه میکنه.تا خرخره خودشو کثیف کرده بود با گریه بردم شستمش این در حالیه که وقتی دوتاییمون هستیم از کنارم جم نمیخوره.اما وقتی یکی میاد این اداها رو درمیاره ،موقع رفتنشونم لباساشو آورده بود بپوشون و آقا میخواست با اونا بره.انگار اصلا لود و نبود من براش فرقی نداره بعد از اینکه رفتن کلی سرش داد کشیدم 😭😭😭😭

میدونم کارم اشتباهه ولی به خدا دیگه بریدم چیکار کنم بهم وابسته بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش محبت کن ب جای دعوا کردن

نمیدونی چقد محبت میکنم روزی هزار بار پاهاشو میبوسم هرچیزی میخواد براش میارم ولی نمیدونم چرا اینجوریه پشت سر همه گریه میکنه اوناهم میگن طفلک تو خونه تنها میمونه وقتی یکی رو میبینه اینجوری میکنه انگار من برگ چغندرم

2720

اواین مادری بودی که خواستی بچت بهت وابسته بشه هر کیو دیدم راهکار خواسته وابستگیه بچه کم بشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
نمیدونی چقد محبت میکنم روزی هزار بار پاهاشو میبوسم هرچیزی میخواد براش میارم ولی نمیدونم چرا اینجوریه ...

اوو بابا دخترمنم همینجوریه پشت سره هرکی میره گریه میکنه چه حوصله ای داری 

تکیه گاه که نیستین؛حداقل پرتگاه نباشین📖
2714

با بچه درست رفتار کن 

بهش محبت کن

شما برای مهمون داری خسته شدی ولی دلیل نمیشه سر بچه خالی کنی خستگیت رو

اینطوری از شما دور تر میشه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

عزیزم بهت وابسته اس مگه‌میشه نباشه

پسر من با اینکه سه سالشه یکی بیاد خونمون و بخواد بره باهاش بساط داریم مثل ابر بهار اشک میریزه که باهاشون بره مهمون میاد خونمون باید یواشکی بره که پسرم نفهمه تازه بعدشم تا یه ساعت گریه میکنه و طرف و صدا میکنه واسه همین هیچکس نمیاد خونمون😐

ولی شدیدا به من وابسته اس به قدری که به حز من از دست هیچکس غذا نمیگیره حتی شکلاتی که دوست داره میگه مامان بهم بده 

میدونم خسته شدی روزه داری و مهمونداری و رسیدگی به بچه کوچیک خوب توان آدم و میگیره 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
با بچه درست رفتار کن  بهش محبت کن شما برای مهمون داری خسته شدی ولی دلیل نمیشه سر بچه خالی کنی ...

خستگیمو سرش خالی نکردم به زور نگهش داشتم میخواست با اونا بره.

نه تنها اونا بلک چند روز پیش تعمیرکار برای پکیجمون اومده بود موقع رفتنش زار میزد براش ،گاهی خجالت میکشم که دور و اطراف چه فکری در موردم میکنن ،شاید فک میکنن تو خونه شکنجش میکنم

کاش بچم وابستم بود از اول انگار با من بیگانه هست

این اصلا ربطی به وابستگی نداره بچه ها این روزا مدام با مادرا یا پدراشون تو خونه تنهان اگه کسی بیاد یا جایی برن بچه دلش میخاد با اون فرد جدید و مکان جدید ارتباط برقرار کنه حالا اگه یه درصد خاطره خوبم براش بمونه و بهش خوش بگذره مسلمه که نخاد برگرده یا دنبال اون شخص گریه کنه بنظرم زیاد بزرگش کردی طبیعت بچه همینه تو این سن

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
نمیدونی چقد محبت میکنم روزی هزار بار پاهاشو میبوسم هرچیزی میخواد براش میارم ولی نمیدونم چرا اینجوریه ...

عزیزم به خودت نگیر،اونا منظورشون از تو خونه تنها موندن که تو نیستی که،میگن یعنی دور و برش خلوته و اینا...

من هر دوسه ماه که میرم خونه بابام اینا اول از همه خودم میگم بمیرم واسه بچم ازبس تو خونه تنهاس ببینید اینجا چجوری جیغ و ویغ میکنه خوشحالیشو نشون بده تازه وقتی هم بریم خونمون تا چند روز غمگین و بهانه گیر میشه.

بعد وقتی رفتیم خونمون اگه خیلی خوشحالی کنه ازش فیلم میگیرم زیرشم مینویسم:مامان جون اینااااااا من اصلا دلم براتون تنگ نشده😛😛😛 تازه فامیلای شوهرمم هردفعه میبیننش بدون استثنا میگن آخی طفلی تو شهرغریب تنهاس،اینجا ک میاد دلی از عزا درمیاره

بنظرم حساس نباش گلم

2706