2733
2739
عنوان

سوسیس خونگی

315 بازدید | 29 پست

بچه ها من میخوام سوسیس خونگی درست کنم

تو نت دستور گرفتم ولی خواستم ببینم شما نکته ریزی چیزی ندارید؟

خوشحال میشم راهنماییم کنید

با ران مرغ میخوام درست کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سوال خودم هم هست الان میخوام تو کیسه فریزر بزارم و لول کنم،تو نت دیدم راحتترین روش رو انتخاب کردم

توسافون  بزار لوله کن سروتهشو بپیچ بزاربخارپزبشه

به نام خدا:وزن شروع۷۳وزن هدف ۶۳ گروه آبی_۰۰/۱۲/۳
2740
تا به حال درست نکردم اما شنیدم گفتن که ادویه سوسیس کالباس از عطاری بگیرین فوق العاده خوب ش میکنه

تک تک ادویه ها رو جداگونه دارم،دفعه ی بعد از عطاری ادویه مخصوص میگیرم

من باسینه مرغ درست میکنم یه سینه کاملو با۳حبه سیر دوبارچرخ میکنم بعدنمک فلفل سیاه زنجفیل واویشن یکم روغن ویه قاشق اردمیزنم که اب نندازه بعد لای سلفون میکشم کیه ساعت بخارپزمیکنم وتوفریزرنگهاری میکنم

ادویه های دیگه هم هست مثل میخک وخردل و....اگه داری بزن ولی من فقط زنجفیل میزنم که عالی میشه وادویه ی اصلیشه

تو نت دیدم تو سلفون هم میپیچن کلا واسه دستورش خواستم ببینم کسی نکته ریزی چیزی نداره

بعضی وقتابعدبخارپزکردن اب میندازه که بایددربیاری خشک کنی ودوباره بزاری داخل پلاستیک حتماتوفریزرنگه داری کن وزودمصرف کن چون هرچی بیشتربمونه عطر وبوش میره

من باسینه مرغ درست میکنم یه سینه کاملو با۳حبه سیر دوبارچرخ میکنم بعدنمک فلفل سیاه زنجفیل واویشن یکم ...

مرسی از توضیحت من اولین بارمه امیدوارم خوب بشه به نظرم خیلی به صرفه تر و سالمتره،

سوسیسی که درست میکنی خوب میشه؟راضی هستی؟

آره زنجفیل میخک  اویشن و مرزه و هل و سیاه دانه تخم گشنیز و گلپر و... کلا همه ادویه ها رو دارم

مرسی از توضیحت من اولین بارمه امیدوارم خوب بشه به نظرم خیلی به صرفه تر و سالمتره، سوسیسی که درست می ...

خونگی طعمش هرجوری هم باشه شرف داره به آماده ها قشنگ معلومه با آشغالای مرغ درست میکنن من یبار ساقه ی پر مرغ رو وسط سوسیس موقع برش دیدم الان دیگه سوسیس میبینم حالم بد میشه! 😥

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
خونگی طعمش هرجوری هم باشه شرف داره به آماده ها قشنگ معلومه با آشغالای مرغ درست میکنن من یبار ساقه ی ...

من همیشه میگم ولی شوهرم نمیزاشت درست کنم

من کلا با گوشت و سوسیس و این چیزا میانه خوبی ندارم

ولی همسرم زیاد میخوره

اینبارم رفتیم فروشگاه افق کوروش مرغ قیمتش مناسب بود زیاد خریدیم بالاخره اجازه داد سوسیس درست کنم😉

2706