2737
2739
عنوان

خانمایی که اطلاع از بیمه بیکاری دارن میشه راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 52 پست

عزیزم من تازکی مرخصی زایمانم نموم شده وبیمه بیکاری برقرار شده

میتوتی تا سه ماه مونده به زایمان سرکار بری بعد هم شش ماه مرخصی زایمان بگیری که اون موقع بچت سه ماهشه بعد عم کارای بیمه بیکاری رو انجام بدی در ضمن ایتجوری سابقه بیمه هم شش ماه بالا میره

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من تازکی مرخصی زایمانم نموم شده وبیمه بیکاری برقرار شده میتوتی تا سه ماه مونده به زایمان سرکا ...

یعنی قبل تولد میشه مرخصی زایمان بگیرم؟بیمه بیکاریت چطور برقرار شده و سابقه کارت چند بود و الان چقدر میدن جسارتا🙈🙈

یعنی قبل تولد میشه مرخصی زایمان بگیرم؟بیمه بیکاریت چطور برقرار شده و سابقه کارت چند بود و الان چقدر ...

اره تا یه ماه قبل زایمان رفتم مرخصی

مرخصی زایمان تقریبا 75 درصد حقوقت رو میدن بهت منی که پارسال یک و سیصد حدودا حقوقم بود هشتصدو پنجاه نهصد ماهی ریختن برام

بعد هم رفتم نامه عدم نیاز از شرکت گرفتم و رفتم بابت بیمه بیکاری یسری مراجل داره باید انجام بدی زیاد سخت نیست الانم پایه حقوق میریزن برام یک و پونصد

2740
اره تا یه ماه قبل زایمان رفتم مرخصی مرخصی زایمان تقریبا 75 درصد حقوقت رو میدن بهت منی که پارسال یک ...

منظورم سه ماه قبل زایمان بود ببخشید دخترم نمیذاره تایپ کنم اشتباه شد 

باورم نمیشه یعنی میشه

اره من خودم اینجوری گرفتم البته اولش رفتم از دکترم نامه گرفتم از هفته بیست وهفت دیگه سرکار نرفتم

من آبان زایمان میکنم. از مرداد میتونم مرخصی بگیرم؟؟؟ چجوری میتونم اقدام کنم؟

اره من  19مهر زایمان کردم از بیستم تیر نرفتم

اره من خودم اینجوری گرفتم البته اولش رفتم از دکترم نامه گرفتم از هفته بیست وهفت دیگه سرکار نرفتم

من میتونم مثلا ۳ماه قبل زایمان به رئیسم بگم بیمه امو رد کنه تا زایمان بعد که میشه ۱۸ماه سابقه بیمه بدون اینکه از دکترم نامه بگیرم میشه

2706