2733
2739
عنوان

خانمایی که اطلاع از بیمه بیکاری دارن میشه راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 52 پست
باید دکتر نامه بده؟ اونو میبریم بیمه؟

آر6 دکترت نامه میده که نیاز به استراحت داری اونو میبری بیمه وکارات میمونه بعد از زایمانت 

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
من میتونم مثلا ۳ماه قبل زایمان به رئیسم بگم بیمه امو رد کنه تا زایمان بعد که میشه ۱۸ماه سابقه بیمه ب ...

سابقه بیمه تا بییت و سه ماه داشته باشی دوازده ماه بیکاری میدن فکر کنم یعنی باید دوسالت پر شه که هیجده ماه بدن بعد هم شما باید شش ماه مرخصی زایمان رو استفاده کنی بستگی داره تا کی بخای بری سرکار اگه تا آخر بارداری بری سه ماه حقوقت رو از شرکت میگیری اگه نه که میتونی سه ماه قبل زایمان حتما باید لز یک متخصص نامه بکیری که به راحتی نامه میدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تازکی مرخصی زایمانم نموم شده وبیمه بیکاری برقرار شده میتوتی تا سه ماه مونده به زایمان سرکا ...

خانمی شرایط بیمه بیکاری چیه که واست برقرارشده؟نگفتن بیا برو سرکار یا شکایت نامه یا اتمام قرارداد بیار؟؟چجوری شد برات برقرارشد

خانمی شرایط بیمه بیکاری چیه که واست برقرارشده؟نگفتن بیا برو سرکار یا شکایت نامه یا اتمام قرارداد بیا ...

من نامه عدم نیاز از شرکت گرفتم و کل حق وحقوقم وسنوات رو تسویه کردم وتسویه نامه همراه با نانه عدم نیاز رو برای بیمه بردم

2731
عدم‌نیاز یعنی چی؟ یعنی منم میتونم اینکارو بکنم

یعنی مدیر عامل نامه نوشت که ما به این خانم نیاز نداریم وتعدیل نیرو کردیم

ممنون عزیزم که جواب دادی قربونت برم تلاشمو کنم ببینم چی میشه

9خواهش میکنم شما باید یه جور نشون بدی که اونجا دیگه بخ شما نیازی ندارن چوت اگه خودت به میل خودت ترک کار کنی بیمه بهتون تعلق نمیگیره باید شرکت بگه که ما دیگه به این خانم نیازی نداربم

2740