2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریت چقدره؟؟؟؟؟؟؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731

حتما مصمم شو ک بری اونوقت معلوم میشه ک واقعن میگ یا الکی اگ موندیو حرفی نزدی تا اخر عمر میگ اره من نمیخاستمت تو ولم نکردی 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2738
مهریه ام ۱۴ تا سکه است‌ .

اگه میده واقعن کامله کامل فقط سکه بگیر دقیقن سکه بهار ازادی پول نگیر که ارزش نداره

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
میگه اصلا دوستت ندارم و از دیدنت انرژی منفی میگیرم‌گفت دیگه نمیام خونه . خیلی حرفای بدی زد .من داغو ...

خب ایرادت چیه شاید واقعا ندانسته کارایی و رفتارایی داری  ک حتی زندگی بعدی هم شروع کنی ب مشکل بخوری

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
میگه اصلا دوستت ندارم و از دیدنت انرژی منفی میگیرم‌گفت دیگه نمیام خونه . خیلی حرفای بدی زد .من داغو ...

وقتی خودت راضی بودی مهرت انقدر کم باشه در وهله اول خودت و خانوادت مقصرین ..

حالا درک میکنین وقتی میگن مهریه ربطی به ارزش دختر نداره ربط نداره اما اگه پای دلزدگی باشه ربط پیدا میکنه خودت بگو اگه هزارتا هم مهرت بود باز جرات میکرد این حرف و بزنه؟

دخترم تمام زندگی من
2706