2733
2739
عنوان

اقدام بارداری

283 بازدید | 23 پست

سلام من۲۱سالمه و طی یک دورهIUIباردار شدم و متاسفانه در ماه اول سقط کردم.الان بعد از سه ماه پیشگیری دوباره قراره IUIبشم.اما متاسفانه سرما خوردم و از آنتی هیستامین .استامینوفن کدئین.سرماخوردگی.استفاده کردم.آیا مصرف این دارو ها ممکنه که مشکل ایجاد کنه.الان روز۱۰پریودم هست.و شوهرم هم مثل من سرماخورده و از دارو استفاده کرده  

واویلا من سی ویک سالمه میگم دکتر ای یو آی میگه نههههههه زوده سنی نداری، تو با این سن دوبار ای یو آی کردی 😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طبیعی اقدام کن تا انشالله بهتر شیبعد چرا سریع میرین دنبال ای یو ای؟

دو سال ناباروری داشتم الان هم طبق دستور پزشک متفرمین و منوتروپین و دگزامتازون و لتروزول استفاده میکنم.میترسم استفاده از قرصای سرماخوردگی مشکل ایجاد کنه

واویلا من سی ویک سالمه میگم دکتر ای یو آی میگه نههههههه زوده سنی نداری، تو با این سن دوبار ای یو آی ...

خب شاید مشکل دارن فقط باید از روش های کمکی استفاده کنن مث من و شوهرم 😔😔 وای پولشو نداریم

2738
واویلا من سی ویک سالمه میگم دکتر ای یو آی میگه نههههههه زوده سنی نداری، تو با این سن دوبار ای یو آی ...

دیگ نمیخوام از قرص استفاده کنم.میخوام زودتر نی نی داشته باشم

امپول منوتروپین میزنم 

برای ای یو آی مگه نباید قرص بخوری؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
امپول منوتروپین میزنم 

اینو نمیدونم چیه ولی منم یک سال لتروزول و کلوموفین و متفورمین خوردم انگار ن انگار ولی با هاچ سی جی همون ماه جواب داد کاش زودتر زده بودم شما هم ب دکترت بگو یا دکترتو عوض کم

اینو نمیدونم چیه ولی منم یک سال لتروزول و کلوموفین و متفورمین خوردم انگار ن انگار ولی با هاچ سی جی ه ...

من دفعه پیش اچ سی جی زدم و بعدش آی یو ای کردم و حامله شدم.امروز دکترم مطبش نیست و منم استرس شدید دارم

2706