2733
2739
عنوان

نظر شمادر باره درددل در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 27 پست
من خیلی حالم بد بوده چندبار اینجا تاپیک گذاشتم سبک شدم اخه توی دنیای واقعی نمیشه ب کسی اعتماد کرد ام ...

یه دوست مجازی پیدا کن راحت حرفتو بزن بهتر از اینه اینجا درد و دل کنی اینجا همه موقع نظر دادن عالین و بدون خطا 

واسه همونم که تا ادم دو کلام حرف میزنه برچسب میزنن  یه کاربری هست هرجامیره میگه اونایی که بد از ...

حالا خودش از همه بدتره ها 

مثلا خودش از کسی ناراحت نمیشه 

یه چیز بدی هم اینجا هست همش میگن دور خانواده شوهر رو خط بکش با احترام باش صمیمی نشو ،نرو نیا ،عملا اینجوری بخای زندگی کنی که تنها میمونی 

راهنماییاشون به درد بوق می خوره

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دوست مجازی پیدا کن راحت حرفتو بزن بهتر از اینه اینجا درد و دل کنی اینجا همه موقع نظر دادن عالین و ...

دقیقا

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
حالا خودش از همه بدتره ها  مثلا خودش از کسی ناراحت نمیشه  یه چیز بدی هم اینجا هست همش می ...

اره والا درست میگی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2731
گاهی قبول دارم ،گاهی ک ی نفر میاد ی حرفایی میزنه آدم دلخور میشه غمش چند برابر میشه ،پشیمون میشم

آره اینم یکی از دلایل منه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍
اینجا واسه دردودل خوب نیست  کسی از جزییات زندگی ادم خبر نداره  همه اندازه ی چند خط از اد ...

برای همونم خوب نیست ....به همون دلیل که گفتم بعضیا آتیش بیار معرکه میشن

2738
والاتامیای دهنتوبازکنی بگی شوهرم میگن طلاااااق و جداشو و چطورتونامزدی جدانشدیو ازاولم بایدباهاش ازدو ...

آرررره .....حالا انگار زندگی خودشون گل و بلبله 

خیلی هم بد نیست بنظرم چون زنا کلا نیاز دارن مشکلاتشونو بگن و باهاش کلنجار برن تعداد آدمای خوبش بنظرم ...

درسته ولی اینجا جای خوبی برای مشاوره در مورد مسایل مهم زندگی نیست ...

من خیلی حالم بد بوده چندبار اینجا تاپیک گذاشتم سبک شدم اخه توی دنیای واقعی نمیشه ب کسی اعتماد کرد ام ...

این که آدم سبک میشه درسته ولی راهنمایی هایی که می گیری چندان مورد اطمینان نیست

این که آدم سبک میشه درسته ولی راهنمایی هایی که می گیری چندان مورد اطمینان نیست

نه ب اونا کار ندارم ولی دلم خوشه ک حرفمو ب یکی گفتم همین ک گفتم خودش خیلیه سبک شدم

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....