2726

من اصلا اینجا رو برای درد دل دوست ندارم .....نمیدونم شایدم یه موقع مجبورشم این کاروبکنم ....ولی همیشه می بینم یه نفرم میاد درد دل میکنه به جای دلداری دادن بدتر نمک روزخمش می پاشن یا بعضیا هم که آتیش بیار معرکه میشن مخصوصا تومسائل زن و شوهری .....به نظر من کو چک ترین حرفی که ما اینجا می زنیم مسئولیت داره و باید در محضر خدا پاسخگو باشیم ...شاید حرفهای ما ضربه بدی به روحیات و زندگی طرف بزنه ......خلاصه به خاطر خیلی چیزای دیگه من اینجا رو برای درد دل قبول ندارم ...نظر شما چیه

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر مثبتم موافقه

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728

من خوب راهنمایی شدم.و واقعا دلسوزانه جواب دادن.دوستتون دارم دوسسیا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بعضی مواقع هم آدم به همه کس و همه چیز بی اعتماد میشه 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

واقعا ب درد و دل نمیخوره یه سری ادم ک از بس خودشون دروغ گفتن فک میکنن همه دروغگواند

یه سری دیگه ک از رو احساس راه حل میدن و زود میگن طلاق بگیر 

یه سری ام ک فقط ادعا مومنی میکنن و بقیه رو میخوان بازخواست کنند 

همین که فوش ندن دستشون درد نکنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اینجا واسه دردودل خوب نیست 

کسی از جزییات زندگی ادم خبر نداره 

همه اندازه ی چند خط از ادم تطلاع دارن و بر اساس همون قضاوت میکنن

ولی جای خوبی واسه غیبته😁😽😈😈😈

غییت مادرشوهر و جاری😽😽😽😽😽😽

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

والاتامیای دهنتوبازکنی بگی شوهرم میگن طلاااااق و جداشو و چطورتونامزدی جدانشدیو ازاولم بایدباهاش ازدواج نمیکردیو 

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

خیلی هم بد نیست بنظرم چون زنا کلا نیاز دارن مشکلاتشونو بگن و باهاش کلنجار برن تعداد آدمای خوبش بنظرم بیشتره چون نمیدونن دارن به کی خوبی یا بدی میکنن سود و ضرری واسشون نداره هرکس نظرشو میگه

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

کاملا موافقم باهات یه مدته اینجا انگار شده میدون جنگ 

یجوری جواب ادمو میدن انگار پدرکشتگی دارن با ادم 

کلا بعضیا فقط هدفشون کوبوندن طرف مقابله به هر طریقی که بتونن

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من خیلی حالم بد بوده چندبار اینجا تاپیک گذاشتم سبک شدم
اخه توی دنیای واقعی نمیشه ب کسی اعتماد کرد اما اینجا همه غریبه ان راحت ادم حرفشو میزنه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
اینجا واسه دردودل خوب نیست  کسی از جزییات زندگی ادم خبر نداره  همه اندازه ی چند خط از اد ...

واسه همونم که تا ادم دو کلام حرف میزنه برچسب میزنن  یه کاربری هست هرجامیره میگه اونایی که بد از خانواده شوهر میگن خیلی سطح فرهنگ پایینی دارن و این جورن و اون جورن 

کلاا عروسا رو منفجر میکنه با حرفاش 

من خیلی ناراحت میشم پستاشو که میخونم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706