2737
2734
عنوان

بچه ها این رو شوهرم خریده به چه دردی میخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 122 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اسمش جو پرکه اصلا جو ندیدی این خشکشه تو سوپ میریزن

روش نوشته گندم جو هم خریده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اصلا گندم پرک نداریم 

این جو هست عزیزم

این گندم روی بسته نوشته من از خودم نمیگم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740
😁😁 من که کلا بیخیالش شدم

سلام عزیزم من غذا پختم گوشت و نخود لوبیا رو پختم بعد سبزی اصافه کردم وقتی پخت یه لیوان گندم اصافه کردم وقتی جا افتاد پیاز رو سرخ کردم زردچوبه فلفل و نعنا رو تفت دادم خوشمزه شد این هم عکسش

فکر کنم کشک هم خوب بشه

سلام عزیزم من غذا پختم گوشت و نخود لوبیا رو پختم بعد سبزی اصافه کردم وقتی پخت یه لیوان گندم اصافه کر ...

به به دستتون درد نکنه نوش جان خوشمزه میشه همون آش دیگه

پس منم می درستم

تو آن احساس آشوبی که پایانش نمی خواهم پرسند کیستی؟ ساکن سمت چپ سینه ام  
به به دستتون درد نکنه نوش جان خوشمزه میشه همون آش دیگه پس منم می درستم

بله درسته فقط رشته نداره رب هم نزدم 

سلام ما همیشه جو میگیریم ولی با پوستش ؟ مگه جو پوست کنده هم میفروشن ؟

اره هم فله هست هم بسته بندی

2706