2737
2734

چون همش داریم خبر های ناراحت کننده می‌شنویم و همش انرژی منفی میگیریم می‌دونم ناخودآگاه آدم جذب انرژی منفی میشه ولی از امروز روزمون رو مثبت شروع کنیم

خدا جونم 

بخاطر اینکه سالمم ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر اینکه همسرم سالمه و مهربونه و به فکر زندگیشه ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر اینکه زندگی خوبی دارم و ببخاطر حس خوشبختی الآنم ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر اینکه دخمل کوچولوم رو تو دلم گذشتی ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر اینکه یه خونه داریم هرچقدر کوچیک که نباید اجاره بدیم یه ماشین داریم حالا شاید باکلاس نباشه ولی دیگه مجبور نیستیم با آژانس اینطرف اونطرف بریم ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدایا بخاطر مامانم داداشم و آبجی جونم که سالمن و اگرچه ازم دورن هزار کیلومتر ولی هنوز همو دوست داریم و واسه هم جونمون رو میدیم بخاطر بابام که مهربون بود هنوزم از اون دنیا هوام رو داره و اینو قشنگ حس میکنم ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر خانواده همسرم که اگرچه بعضی وقتا رو مخمن ولی می‌دونم که مهربونن و خیلی جاها به فکرمن ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدایا بخاطر کار خوبی که دارم و عاشقش هستم ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر اینکه تو خدامی و هرچی ازت میخام رو بهم میدی و هیشبار دست خالی برم نمیگردونی ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

بخاطر اینکه میتونم درس بخونم تو رشته ای که دوسش دارم ازت ممنونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

چ فکر قشنگی 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا روشکر بابت کدوم محبتش کنم فقط دلمو شکست قبولش ندارم دوسال نماز نمی خونم دلت خوشه

تاحالا شکر کردی که نتیجه نگرفته باشی؟میگه خدا رو باید در همه حال شاکر بود به نماز خواندن نیست باید بگی خدایا شکرت چه تو سختی چه تو نعمت چه تو زحمت چه تو بیماری چه تو غربت 

بازم خداروشکر میکنم.حتما حکمتی داشته که نی نیم نموند

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

خدایا به خاطر شوهرم گلم ازت سپاسگزارم

خدایابه خاطر نینی که بهمون دادی اونم تو اوج نا امیدی ازت سپاسگزارم

خدایا به خاطر سلامتی خودم و عزیزانم ازت سپاسگزارم

خدایا به خاطر داشتن یه خانواده ی خوب ازت سپاسگزارم

خدایا به خاطر روزی و برکت زندگبمون ازت سپاسگزارم

خدایا هزاران بار شکرت برای همه چیز

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

اول از همه خدايا شكرت كه خودم مى تونم نفس بكشم ميتونم ببينم و راه برم 

خدايا شكرت با اين همه بدى كه كردم بازم حواست بهم هست

خدايا شكرت چيزايي كه وقتش نبود و بزور ازت مى خواستم رو بهم ندادى

و چيزايي كه وقتش بودو زود برام براورده كردى

خدايا شكرت كه هنوز ميتونم دستاى پدرومادرمو لمس كنمو ببوسم

و اينكه هرروز صبح چشمامو كه باز ميكنم صورت ماهه دخترمو ميبينم و شماره همسرمو رو گوشيم كه نشون ميده سالمه و بفكرمه

خدايا شكرت واسه همه چيزايي كه دارم و قراره داشته باشم مثل نى نى 😍

خدایا به خاطر شوهرم گلم ازت سپاسگزارم خدایابه خاطر نینی که بهمون دادی اونم تو اوج نا امیدی ازت سپاس ...

آفرین عزیزم ادامه بده فقط روزای بعد با جزیات بیشتری که قشنگ حس خوب رو بهت بده

2706